Пръстен на папагал?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Todor
Напредва
Напредва


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Сеп 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2008, 18:27:40    Заглавие: Пръстен на папагал? Отговорете с цитат

Дойде ми на ум, че може би има нещо написано на пръстена на корелата ми ( мъжката има пръстен ) какво трябва да пише на него? Датата на излюпването му? Питам първо, защото не обичат да ги барам и не искам да го стресирам допълнително ако почна да му разглеждам краката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2008, 18:27:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2008, 21:54:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Обикновено канарчетата имат пръстени. До сега не съм виждал папагал с пръстен, но вераятно не е много по-различен от канарския. На пръстените на канарчетата е изписана годината на излюпване (примерно 08), инициалите на човека, който ги развъжда, някакво номерче (с което е записана птицата) и мисля, че държавата (в случая трябвада е BG). Не е нужно да го хващаш, за да прочетеш какво пише. Просто го наблюдавай от близо щи видиш. Дори и да го научиш да каца на ръкатата ти, това не означава, че ще допусне да го пипаш.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Todor
Напредва
Напредва


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Сеп 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2008, 23:00:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Е моя така си го взех с пръстен. Даже се учудих защо втория папагал беше без. Иначе ако му се набутам близо, за да мога да видя какво пише сигурно или ще избяга или ще ми клъвне носа. Нека си седи засега така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Ноември 2008, 0:17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато е в клетката! Така няма къде да избяга.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Julie
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2009
Мнения: 6
Местожителство: Лом

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2009, 22:28:18    Заглавие: Отговорете с цитат

И моята корела има пръстенче /червено/ вероятно защото е момиченце.
В магазина ми казаха, че е маркировка. Беше единственият маркиран, другите нямаха пръстени. Хич не съм се сетила до сега да погледна какво пише на пръстена, но определено виждам, че пише нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2009, 23:26:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цвета обикновено се определя от годината, през който е излюпено пилето (поне при канарчетата е така), за да се различават по-лесно.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети