Вълнисто папагалче
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 14:05:14    Заглавие: Вълнисто папагалче Отговорете с цитат

Въпроса ми може да ви се стори смешен...
като малка имах вълнисти папагалчета,за съжаление умряха Сега пак ще си взимам.в началото на престоя на птичето в клетката то е изплашено и пърха с крилца (поне при мен беше така)Как се предпазвате от перцата които падат(да не излизат извън клетката)
Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 14:05:14    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 14:32:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Продават се "гащи" за клеткиге. те покриват долната част на клетката и боклуците падат в гащите, а не навън. перца пак ще падат и навън, но по-малко. И ако хранилките са под нивото на гащите няма да пръскат семена и обелки.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 16:02:33    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Продават се "гащи" за клеткиге. те покриват долната част на клетката и боклуците падат в гащите, а не навън. перца пак ще падат и навън, но по-малко. И ако хранилките са под нивото на гащите няма да пръскат семена и обелки.
Мерси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 17:06:41    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз имам вълнисти папагали и не можах да си намеря по магазините такива гащи и мама ми ги направи така че ако имаш плат по добре си ги направи ти така ще можеш да си ги направиш точно по мярката на твоята клетка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 17:11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Особено за по-големите кретки трудно ще намериш гащи с подходящи размери. За по-големите клетки ползвам най-големите гащи, които има в магазина.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 18:18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз понеделник ще потърся ,а ако няма ще кажа на някой да ми ги ушие
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2008, 15:35:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, нормалните хора си имат "гащи", а пък такива като мен чистят по два пъти на ден...
Сигурно ще ме помислите за луда, обаче аз не искам да слагам гащи, защото ми е жал, че ще им закриват гледката по цял ден.....и без тва клетките не са кой знае колко големи, като се увият и съвсем като затворници ми изглеждат...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2008, 16:30:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Е да наистина не е много хубаво за птиците но моите правят страшно много буклуци и като литнат и сичко е на вън нямам друг избор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2008, 18:54:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам още един въпрос   
Като си мих стълбичката забелязах че стъпалцата пускат червено И сега се чудя да я слагам ли в клетката или не... да не вземат да се натровят папаглчетата
При вас случвало ли се е?

http://img387.imageshack.us/img387/6667/dsc02019rw6.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2008, 19:32:58    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен не ми се е случвало но предполагам че ако е отровна няма да я продават просто боята е от тея дето се моят
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Септември 2008, 15:38:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да попитам дали две вълнисти папагалчета могат да снесат яица? Защтото когато питах продавачката в зоомагазина тя ми каза чи вълнистите са птици които живеят на ята и затова трабвало да са най малко четири. Има ли шанс двете вълнисти да направят поколение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Септември 2008, 20:11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

И едно да е може да снесе. Друг е въпроса дали са оплодени.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Октомври 2008, 8:32:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси значи още има надежда
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kiko_vd
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 05 Авг 2008
Мнения: 24
Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2008, 0:23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите валнисти папагалчета ги даржа на остаклена тераса ,но сега като стана студено мисля да ги преместя в моята стая ,но прават много боклук.Мога ли да сложа клетката в кашон ,защото тук вьв видин не продоват гашти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2008, 18:16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е добра идея. Няма да се чувстват добре, а и няма да измат никаква гледка. Ако пък е нисък няма да върши работа. Дали няма кой да ти ушие гащи!?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2008, 17:11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Добра идея е да си направиш гащи сам или някаи да ти ошие. Но аз моите си ги направих от една тънка бяла кърпа на която сложих ластик и стана
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Todor
Напредва
Напредва


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Сеп 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2008, 21:09:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато нямате намерение да чистите, защо изобщо си купувате птица? Много против съм гащи и такива неща, защото от тях едва ли има някакъв голям смисъл и пак си се цапат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2008, 22:04:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Todor написа:
Когато нямате намерение да чистите, защо изобщо си купувате птица? Много против съм гащи и такива неща, защото от тях едва ли има някакъв голям смисъл и пак си се цапат.

Не е така. Гащите много помагат. Разбира се не е нужно да се вдигат чак "до врата". Но съм оставял моите без гащи и около тях става кошмарно. Буквално са зарити в обелки. А и гащите винаги са пълни с перушина и обелкиот семенца, които в противен случай щяха да са из цялата къща.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

kami_zamfirova
Напредва
Напредва


Години: 40
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 29 Юли 2008
Мнения: 27
Местожителство: SOfiq,Ovcha kupel 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Декември 2008, 0:11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

сагласна сам с мишо и останалите,преди бях без гащи и минавах по 3-4 пати с прохосмока4ка на ден,сега с тях ми е много удобно,и птиците ми си се 4увстват много добре,но това си е вапрос на вкус и мнение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Декември 2008, 15:26:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам да попитам защто женското ми вълнисто папагалче постоянно къса хартия като види някаква веднага я раскъсва а особено листта които му слагам за изпражнеия?
Преди си седеше спокоино но това взе да става от около два дни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети