Неразделки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ZeuSs
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 24 Дек 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Декември 2008, 3:01:14    Заглавие: Неразделки Отговорете с цитат

Прочетох много за вълнистите папагали,корели и т.н. но почти нищо за неразделките.
Днес приятелката ми ми подари розовобуза неразделка,женска.Искам да питам общи неща точно за този  вид.Как са с опитомяването, и т.н.Тя не преката и  5 часа вкъщи и баща ми я пусна от клетката, добре че я хвана сравнително лесно.С 2 думи който има такива папагали да сподели опит Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Декември 2008, 3:01:14    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

kami_zamfirova
Напредва
Напредва


Години: 40
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 29 Юли 2008
Мнения: 27
Местожителство: SOfiq,Ovcha kupel 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Декември 2008, 13:09:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз от около 6.12.08 имам двойка неразделки,розовобузи,и прекараха 1 ден в клетката и мъжо ги пусна,но след около един 4ас,женската се прибра и запо4на да вика и мъжкия и не след далго и тои се прибра,мойте са много кроти4ки,когато бъркам в клетката не се плашат и си ги галя.сравнително бързо свикнаха с нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2009, 13:32:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да попитам за Неразделките - кое е по-едричко мъжкото или женското? Казаха ми, че по-едрото е мъжкото, но чета, че е женското из разни статии. Вече съвсем се обърках.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ZeuSs
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 24 Дек 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2009, 22:31:58    Заглавие: Отговорете с цитат

женската е по - едра
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети