Ако имате финка !!

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

VALNISTI
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 19 Яну 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Март 2009, 13:08:07    Заглавие: Ако имате финка !! Отговорете с цитат

Здравейте, знам че има вече тема за финки, но пожелах да направя и аз все пак да гледате зеброва финка не е толкова лесно занимание. Ако имате проблеми и разни тревоги може да напишете 2-3 изречения и ште се опитам да ви помогна(естесвено всички могат да помагат)


  П.С.-Може да побликувате и снимки на вашите зеброви амадинки.





Модратор jo : имаме си РАЗДЕЛ за финки. Не е нужно да се пускат такива теми. Ще си ни полезен във всяка тема за финки в която имаш познания.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Март 2009, 13:08:07    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

tiotio
Нов
Нов


Години: 50
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 04 Апр 2008
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2009, 17:36:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда имам проблем с финки. Значи те са двойка от една година, но женската е ужасна, постоянно кълве и скубе мъжкият. Сложих им къща и разни конци и пера, но тя държи да си скубе мъжа. Милият е с гол врат, а онзи ден така го насмета, че той падна от клечката дето си стой и 2 минути се свива на пода. Инак женската снася яйца, но държи това да става само в хранилката им и след като снесе яйцето го зарязва... много е проклета, но пък си я обичам какво да правя с нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети