Папагалчетата не излизат...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Kahn_Fan
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Мар 2009
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2009, 19:56:49    Заглавие: Папагалчетата не излизат... Отговорете с цитат

Имам два вълнисти папагала. Ама не искат да излизат от клетката. Вече 4-та вечер им я оставям отворена за 2-3-4 часа, ама не искат да излизат. Ходят да да бутат вратичката ама не искат да излизат. И на сила съм ги карал, ама пак не искат.
понеже са от месец при мен, ги е страх да ги пипам и не ми дават, но ме съмнява това да е проблема.
Давайте съвети как да ги изкарам да полетят малко!?

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2009, 19:56:49    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2009, 21:00:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Сложи им пред вратичката закачен, например един крекер, но така че да не го стигат без да излязат. Предполагам ще го харесат. И аз съм пуснал моите от вчера, но единия стои на вратичката и не излиза.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2009, 10:54:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Да примамваш ги с нещо вкусно и като отвориш вратичката сложи пред нея някаква кацалка по която да излизат и влизат. Сложи кацалка и вътре до вратичката,която да ги отвежда до нея. След като излязат и свикнат навън, прибери храната вътре. Това ще ти е гаранцията, че ще се върнат в клетката и така ще свикнат да излизат и влизат когато си решат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2009, 23:34:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам един клон. Отварямвам вратичкака закачам я с пружина и вкарвам клона вътре за да излезе по него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

happy_end
Напредва
Напредва


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2009, 9:48:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък вчера за пръв път е пуснах, отворих клетката и почнах да се занимавам с друго, без да съм се втренчил в нея, тя си излезна, поблъска се малко и като огладня, почна да обикаля клетката и  да търси от къде да влезне, помогнах и малко Very Happy и тя си намери вратичката и си влезна Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2009, 19:35:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Как й помогна?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

happy_end
Напредва
Напредва


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2009, 17:22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тя обикаляше клетката, обикаляше и почна да се качва на една хранилка и аз просто прибрах хранилката в клетката Wink А твойте излезнаха ли ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2009, 20:53:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, защото много бързо им затворих вратичката и беше тъмно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

happy_end
Напредва
Напредва


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2009, 14:19:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз вече й отварям клетката сутринта, тя хапва, пийва, излиза, лети малко, качва се на клетката и после самичка се прибира, хапва и стой на един клон или на краниклата и нищо не прави ... Uncertain
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети