помощ вълнистото ми папагалче настина

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

desislava kostova
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 28 Апр 2009
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2009, 21:08:05    Заглавие: помощ вълнистото ми папагалче настина Отговорете с цитат

папагалчето ми напоследък се държи странно прави движения все едно се прозява доста честорклати се-все едно ще падне рмного е унило-сякаш му се спи.май е настинало,защото когато е слънчево аз ги извеждам навън да подишат мъчно ми е защото изглежда  сякаш може да умре миналото ми папагалче умря от пленвмония и май се препофтаря историята

                             съветите са добре дошли
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2009, 21:08:05    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

kiko_vd
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 05 Авг 2008
Мнения: 24
Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2009, 22:45:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Снимайго да видим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 13:05:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки, който обича домашния си любимец ще го заведе веднага на ветеринар -  няма да чака да му отговорят във форума. Не се съмнявам в компетентността на хората тук - но все пак те не са медицински лица. Гледането на животни предполага и даването на пари отвреме на време. Който не може да дава да не си купува домашен любимец.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

desislava kostova
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 28 Апр 2009
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 13:51:48    Заглавие: Отговорете с цитат

мама и тати не искат да го заведат и нямам камера за да го снимам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 16:20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

vbird е прав. Повечето хора във форума сме просто любители и няма как да ти дадем диагноза какво точно му има на пилето, особено без да го видим. Ако имаш съмнения, че нещо не е наред, питай тук, но и го заведи на ветеринар, особено ако е по-серозно. И ти като се разболееш ходиш при лекаря, нали?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

desislava kostova
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 28 Апр 2009
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 20:29:22    Заглавие: Отговорете с цитат

днес мама и тати са търсили витиринар но не са намерили затова търсим в интернет за Анимо и може да отидем там но Аморе се влошава все повече и повече прави тези "прозявки" но хубавото е че има апетит постоянно е на хранилката   много не оцелва просото но го виждам че си хапва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 20:40:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ДЕНОНОЩЕН ТЕЛЕФОН НА КЛИНИКА АНИМО :
974 55 16  
0889 780 180
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2009, 20:45:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Адрес:                    София 1729, Младост 1А, бл. 508, вх. 1, магазин 3

E-mail:                         
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети