Потребители и домашнми любимци :]

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 15:27:27    Заглавие: Потребители и домашнми любимци :] Отговорете с цитат

Хайде сега всеки потребител да каже по нещо за животинките симоля всички активни потребители да не подминават темата,а да споделятаз ще съм втори,за да си снимам бебета,,че сега ми ядат едното ухо и малко е неудобно за фотосесия</img></img>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 15:27:27    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 17:27:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде да се разпиша и аз. Моят папагал се казва Коко и малко страхлив. Сутрин буди всичко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 20:40:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Има вече такава тема - Какви птици имате?
Нека да не ги дублираме!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети