Восковица

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 17:11:23    Заглавие: Восковица Отговорете с цитат

Здравейте,
Значи мъжкият ми папагал трябва да има синя восковица, а по нея има и кафяво . Притесних се и не знам дали това е някаква болест дано не е ...

Редакция: Админ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 17:11:23    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 22:49:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Без снимка трудно може да се каже......и се казва восковица.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 22:51:02    Заглавие: Отговорете с цитат

А и какъв е папагала - различните папагали имат различни восковици.

Последната промяна е направена от vbird на 30 Юли 2009, 23:39:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 23:19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

vbird написа:
А и какав е папагала - различните папагали имат различни восковици.

Сигурно става въпрос за вълнист, щом казва, че трябва да е синя...
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2009, 23:41:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ясно е, че става дума за вълнист, но ме дразни, че хората не прочитат нищо преди да си купят папагал(или друго живоно). За съжаление цените на вълнистите и корелите са много ниски и стават жертва на децата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2009, 11:05:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Папагалът ми е вълнист и е мъжки.Преди 1 седмица восковицата му беше синя но сега има и кафяво. Не мога да дам снимка защото телефонът ми е развален.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2009, 18:40:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом от синя става кафява, значи папагалът ти е женски. Писал съм по този въпрос. Младите мъжки имат розови восковици, които посиняват а младите женски са със синкави, които после покафеняват изцяло. Изчакай известно време но те съветвам да му търсиш мъжко другарче с тъмно синя восковица.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2009, 23:07:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Невъзможно.От магазинът ми казаха че е мъжки... И дори го кръстих с мъжко име . Не знам защо но съм съсипан не мога да повярвам сигурен ли си имам го от 2 години и 2 месеца толкова бавно ли да става ? А и защо да взема нов папагал ? Те се пощят , целуват... А женските не вярвам да го правят ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2009, 11:28:14    Заглавие: Отговорете с цитат

papanelipapamaiki написа:
Невъзможно.От магазинът ми казаха че е мъжки... И дори го кръстих с мъжко име . Не знам защо но съм съсипан не мога да повярвам сигурен ли си имам го от 2 години и 2 месеца толкова бавно ли да става ? А и защо да взема нов папагал ? Те се пощят , целуват... А женските не вярвам да го правят ...

Аз имам два женски вълнисти папагала, които по цял ден се пощят и сресват. Понякога се сбиват, но... Яйца снасяли ли са ти?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2009, 15:17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм имал доста случаи като на Мишо. Особено женските могат да се целуват и да имитират секс. Дори имах случай една от тях да снесе, но естествено неоплодени. Доста от папагалите които съм си купувал са ми ги продавали за мъжки и съм ги кръщавал с мъжки имена и после снасят яйца.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2009, 15:33:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи няма проблем да си остане с това име ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2009, 12:41:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Естествено, стига на теб да ти харесва. Не мисля, че някой папагал, дори и Жако, ще му направи впечатление, че името му е женско или мъжко.

Папагала на аватара ми е женски и се казва Аполо Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

fiorela
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Авг 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2009, 15:29:33    Заглавие: Отговорете с цитат


http://img405.imageshack.us/img405/61/dscf4082.jpg


http://img297.yfrog.com/img297/2396/dscf4095.jpg

RE:

ще ми кажете ли какво ми е папагалчето

Админ: Използвай бутона Редактирай и не слагай снимки по-широки от 800px.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2009, 11:19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен е мъжко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

fiorela
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Авг 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2009, 18:18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

само да ви кажа че на този синия восковицата му е лилаво синя,макар че не се вижда много добре на снимката,а на зеления е синя.като ги купувах ми казаха че са малки и неможе да се разбере какви са,но най вероятно са мъжко и женско.има ли вазможност на този синия да се промени восковицата и да стане кафява?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2009, 19:10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

В тази връзка и аз да попитам  знаете ли къде може да е направи в София ДНК тест или ендоскопия на ппагалче за установяване на пола? И съответно какви са цените на такива манипулации, защото поне за теста знам, че цените били страхотни...
Аз заради две неразделки питам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2009, 20:31:10    Заглавие: Отговорете с цитат

fiorela написа:
само да ви кажа че на този синия восковицата му е лилаво синя,макар че не се вижда много добре на снимката,а на зеления е синя.като ги купувах ми казаха че са малки и неможе да се разбере какви са,но най вероятно са мъжко и женско.има ли вазможност на този синия да се промени восковицата и да стане кафява?

Да възможно е. Savador писа за това няколко мнения по-нагоре.
Savador написа:
Щом от синя става кафява, значи папагалът ти е женски. Писал съм по този въпрос. Младите мъжки имат розови восковици, които посиняват а младите женски са със синкави, които после покафеняват изцяло. Изчакай известно време но те съветвам да му търсиш мъжко другарче с тъмно синя восковица.

_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

fiorela
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Авг 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Август 2009, 12:49:33    Заглавие: Отговорете с цитат

много ви благодаря,ще изчакам да видя какво ще стане и дали ще им се променят цветовете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2009, 18:36:28    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз мисля, че ще се оцетви и аз имах един такъв папагал мислих го за женски.
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kiko_vd
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 05 Авг 2008
Мнения: 24
Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2009, 10:54:43    Заглавие: Отговорете с цитат

здравеите ! имам проблем с корелата ми , едната ноздра му е запушена. Каква да правя ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети