проблем при развъждане на вълнисти папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

мариана
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Авг 2009
Мнения: 2
Местожителство: СОФИЯ

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2009, 13:43:20    Заглавие: проблем при развъждане на вълнисти папагали Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ...

Имам един проблем с моите папагалчита и не мого да разбера защо става така, ще съм мн.благодарна ако някой може да ми разясни ситуациятя та накратко да ви разкажа....
Имом три вълнисти папагали в голяма клетка-две женски и един мъжки,сложих им къщичка и едната женска снесе едно яйце но на другият ден го изхвърли извън къщичката,реших че е станало случайно и го върнах обратно но го изхвърли наново и го счупи, сега пак стои вътре но на лице нищо.Не мога да разбера защо се получава така,ако някой има някъква идея нека пише.
Предварително благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2009, 13:43:20    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

MArtin15
Напредва
Напредва


Години: 31

Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 35

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2009, 14:21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

АЗ развъждам повечко вълнисти от много време. Винаги когато едно яйце е неоплодено или в последствие е истинало тя го усеща и го троши. Спокойно ще снесе и ще ти измъти, но купи един мъжки който да е на повече от 1 година и сложи поне 2 мътилки колкото се може по големи. Успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

мариана
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Авг 2009
Мнения: 2
Местожителство: СОФИЯ

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2009, 16:03:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора!В голямата клетка имам две къщички а в друга клетка имам още една двойка папагали освен да извадя едната женска и да пусна другата двойка в голямата клетка ???

Не знам дали ще се получи нещо но ще пробвам- отново мн.благодаря....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети