Щиглец - Въпрос?

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Huku88
Нов
Нов


Години: 36

Offline
Регистриран на: 16 Окт 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2009, 16:23:13    Заглавие: Щиглец - Въпрос? Отговорете с цитат

Здравейте, прочетох що годе добре темата отнасяща се за Щиглец.

Преди месец баща ми донесе такова птиче вкъщи в много мъничка клетка някаде 50х25х20 см.
До сега не бяхме гледали каквито и да било птички вкъщи затова сме малко некомпетентни и
неопитни в отглеждането. Както баща ми беше чул от колега да го храним със сурово слънчогледово семе,
и не студена вода, така и правихме. Първите 2 седмици птичето си свикна вкъщи пееше си, скачаше от
пръчка на пръчка до колкото му позволяваше клетката. След 2рата седмица заделих пари и му купих по-голяма

клетка подобна на тази
Първия ден щиглеца явно свикваше с новия си дом, защото не пееше, а само гледаше и стоеше на едно място. Постепенно свикна с нея и започна с мелодичните си песни и лудеене в клетката.
И сега най-интересното и важно за мен. Преди 3-4 дни с баща ми взехме от един човек още един щиглец, който го настанихме при нашия за компания. Първия ден новото птиче беше мълчаливо и страхливо, постопенно двете свикнаха заедно и новото птиче започна да пее и да лудее. Въпроса ми към вас е, защо стария щиглец след като донесохме нов, спря да скача в клетката и почти спря да пее, докато новият не спира. И двамата се хранят със семена, пият вода, вечер заспиват един до друг, защото сме сложили клетката на тересата и е студено тези дни и се топлят. Като че ли от няколко дни старото ни птиче е болно и не вдъхва много добри признаци.
Моля ви кажете някой съвет и помогнете с нещо.
Също да ви попитам на терасата ли да ги държа в тези студени дни или да ги вкарам в апартамента на хладно в спокойна стая? Терасата не е остъклена но е заградена отстрани и е завет.
Благодаря предварително за помощта и се извинявам за обемното ми мнение. Пишете по-скоро за да оправиме проблема! Поздрави! Smile

Админ: Грешен раздел! А и темата я има вече.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2009, 16:23:13    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети