моля помогнете ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

dianpelovski
Нов
Нов


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 11 Май 2009
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Май 2009, 19:35:11    Заглавие: моля помогнете ми Отговорете с цитат

Имаме корелка от  пет месеца и страшно сме влюбени в нея но от 6-7 дена имаме голям проблем първо стана много тих после започна да трпере и спря да се храни отидохме при ветринаря без много обяснения ни даде да му даваме антибиотик започнахме и след 2 дена започна да се храни което страшно ни зарадва но от вчера започна да се парализирва или не може да си седи на крачетата или си даржи крилата леко отворени или ги отваря исе върти в крък от болка МОЛЯ ДАЙТЕ МИ НЯКАКАВ СЪВЕТ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Май 2009, 19:35:11    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Май 2009, 0:25:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Обади се на ветеринаря и го питай какъв антибиотик е изписал. След това си намери по-добър за второ мнение. Това  с въртенето не е никак нормално.
какво яде, къде живее? Възможно ли е да е изял нещо вредно?
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

VALNISTI
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 19 Яну 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Май 2009, 10:22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди един ден и аз имах абсолютно същия проблем с една финка.Лежеше на земята и не можеше да пази равновесие.Открих че е искала да снесе но не можа.Сега май е по добре.А корелета мъжка ли е ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mimi
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2009, 19:29:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля , че тук е мястото където трябва да поискам съвет. Моята женска корела (на около 2 години) се държи ососбено. Тази сутрин я пусках - летя, крещя , каца на ляво на дясно - никакъв проблем , а сега седи обездвижена на пода на клетката и леко се тресе , отпуснала е крилата си  и е вирнала опашката си нависоко. Възможно ли е да е болна? Храни се , беше жизнена сутринта, а сега е тиха и леко накокошинена? Преди няколко дни ми се стори, че пак я е хванал размножителен период. Моля ви дайте бърз съвет, да я водя ли  при ветеринарите?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2009, 20:06:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста ми прилича на това, което правят моите през размножителния период. Поклаща ли се леко наляво-надясно? От колко време е така? При моите това продължаваше от няколко минути 15-20 минути. Реагира ли, ако посегнеш към нея?
По принцип не и е сега размножителния период.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети