Корела снесе яйце

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 13:08:44    Заглавие: Корела снесе яйце Отговорете с цитат

Здравейте, днес моята корела ме изненада с яйце. Пилето е на около година, а мъжкото е на 4-5-6 месеца. Въпроса ми е дали ще снася отново на пролет? И още дали сега ще продължи да снася.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 13:08:44    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

mm
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 23:41:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиши по подробно къде ги гледаш имат ли гнездилка къде е снесла?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2009, 11:42:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямат гнездо. Не съм очаквала, даже не знаех (само предполагах), че е женско. Където ги гледам не е много топло 15-16 градуса. Мъжкото ми е доста младо 4-5 месеца (възможно е да не са оплодени яйцата). Предполагам, че и да сложа гнездо нищо няма да стане. Предпочитам да ги развъждам лятото. Затова питам дали пак ще снася.
Днес снесе второ яйце.

ПП. Как да разбера дали са оплодени яйцата.
_________________
Папагали (Корела) на име Томи-женски и мъжки Мики.
Канарчета - оранжево
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

mm
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2009, 0:24:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Корелите снасят няколко пъти в годината така че и лятото ще снесе но трябва да и сложиш къща като тези дето се слагат за диви птици естествено по голяма.На дъното се слагат опилки размери 20/20/40,сигорно ще снесе още 2-3 яйца.А дали са оплодени може да се разбере най сигорно след 7-8 ден след като почнат да мътят корелите,но ти като нямаш къщичка на дъното на клетката няма да почнат да мътят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mimi
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 23 Дек 2007
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2009, 20:15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Корелата ми току що снесе яйце, точно  си мислех , че ще мре и започнах да откачам. Нямам гнездилка , импровизирах кутия от обувки и накъсана тоалетна хартия , вече е късно за да купя тази вечер. Тя мътеше на пода , но сега сложих яйцето в кутията има отвор, дано се усети да иде там. Правилно ли постъпвам. Дайте съвет, какво друго може да се направи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети