Малко помощ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Ангел Бориславов Ангелов
Нов
Нов


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2010
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Януари 2010, 0:46:45    Заглавие: Малко помощ Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ
Имам вълнисто папагалче жълто-зелено казва се Боко на галено Бочко .Проблема ми е че лине от няколко дни и се почесва доста , даже позволява и на мен да го чеша страх ме е дали не линее заради паразити или просто му е сега времето .Иначе е жизнено,всеки ден се учи на нови номера ,няма страх от хора и всяка вечер се разхожда наволя по мен .Сега се учим да говоти но без особен успех, май заради папагал станах папагал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Януари 2010, 0:46:45    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Studiosex1
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 21 Дек 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2010, 15:34:35    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имам от няколко години 3 чифта. често се случва и на мен да са умърлишени. спокойно. вземи му дружка и се откажи да го учиш да говори. има случаи да проговори вълнист ама няма да успееш.вземи си Жако ако искаш да ти говори
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Magellan
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2009
Мнения: 45

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2010, 17:02:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз доколкото разбирам, папагалчето е жизнено, само дето линее. Според мене няма страшно, защото най-вероятно може да си сменя оперението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2010, 20:15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Омърлушено ли е? Ако няма оголени места, не се притеснявай! По принцип птиците и сменят перата непрестанно, като през периода на линеене, просто им падат повече пера от обикновено.
Не е невъзможно да проговори, но рядко се случва при вълнистите. Ако държиш да не се плаши от теб, да ти има доверие и евентуално да проговори, те съветвам да не му вземаш другарче. Бъди сигурен, че ще предпочете себеподобните пред теб. Но за да е само трябва да имаш достатъчно време да се занимаваш с него, за да не е самотно.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Ангел Бориславов Ангелов
Нов
Нов


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2010
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2010, 20:26:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за съветите, пилето линее повечко от обикновено но е много жизнено, а колкото до говорене не мисля че е невъзможно и ще продължавам да опитвам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети