опрастяване

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HILL
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Яну 2010
Мнения: 8
Местожителство: Varna

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2010, 12:53:18    Заглавие: опрастяване Отговорете с цитат

Здравейте . Нов сам и се надявам на вашата помощ при отглеждането на моите канарчета .
скоро ще наближи сезонат на размножаване . исках да попитам за тези прастени . има ли значение цвета , големината и дали да е пласмасов или метален ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2010, 12:53:18    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2010, 14:46:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цвета не можеш да си го избираш. Всяка година е точно определен, за да се разпознава по-лесно кой набор е птичето.В големината не би трябвало да има разлика. Ако е за папагали или изобщо за по-големи птици, естествено ще е по-голям, но за канарчетат е един и същ размер. А за материала, не знам.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2010, 0:19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Задължително - метални! Пластмасовите са за пола или люпилото на птицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HILL
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Яну 2010
Мнения: 8
Местожителство: Varna

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2010, 10:33:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре , благодаря ви . Аз имам 2 канарчета . мъжко и женско . двете са с лилави прастенчета самоче мажкия е с метален а женския с пасмасов прастен . какво можете да ми кажете за лилавите прастени ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Януари 2010, 20:18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Това означава, че птиците ти са излюпени - 2009 година!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

sandan
Напредва
Напредва


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 31
Местожителство: Сандански

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Февруари 2010, 2:08:56    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Цвета не можеш да си го избираш. Всяка година е точно определен, за да се разпознава по-лесно кой набор е птичето.В големината не би трябвало да има разлика. Ако е за папагали или изобщо за по-големи птици, естествено ще е по-голям, но за канарчетат е един и същ размер. А за материала, не знам.


Грешиш за размера ,има един размер за цветни канари и размер за големите фигурностойкови .




Serinus също греши за материала ,може да бъде и пласмасов пръстена
_________________
www.canarybg.dir.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети