Вън от клетката

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 16:45:39    Заглавие: Вън от клетката Отговорете с цитат

Значии... Започнах да пускам мн често папагалите си , но само женският излиза (кам 10 пати сам го пускал , дали не е ли и повече) , но той се качва на клетката поиграе си с цветята  до клетка и влезе след 2 мин. , но мъжкият не иска и не иска да излиза . Дори опитвах да го примамя но ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 16:45:39    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Magellan
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2009
Мнения: 45

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 18:27:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо, остави го. С времето сам ще започне да излиза. Просто е предпазлив, а и може да не е свикнал още с вас...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2010, 20:36:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не знам ... Обаче като си вкарам ръката ми дава леко да го чеша по коремчето Wink е все пак и някой път бяга де
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Magellan
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2009
Мнения: 45

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2010, 22:05:11    Заглавие: Отговорете с цитат

papanelipapamaiki написа:
Ами не знам ... Обаче като си вкарам ръката ми дава леко да го чеша по коремчето Wink е все пак и някой път бяга де


Имам няколко въпроса за да мога да Ви отговоря..
От колко време ги имате?
От колко време са в стаята(помещението) в което са в момента?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2010, 10:09:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами месец МАЙ правят трета година , а в тази стая са почти винаги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Magellan
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2009
Мнения: 45

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2010, 10:33:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това означава че вече са свикнали. Според мене ги остави, а скоро време вече предполагам че ще ги гониш из стаята
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети