яице

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HILL
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Яну 2010
Мнения: 8
Местожителство: Varna

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2010, 9:00:00    Заглавие: яице Отговорете с цитат

Здравейте . вчера канарчето ми снесе яице за 1-ви път .  несам виждал яице преди това . исках да попитам рано ли е за снасяне на яица в този период и дали е вазможно да снесе само едно яице ? защото яицето не е бяло а леко сивкаво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2010, 9:00:00    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2010, 20:31:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъкмо сега му е времето. Но има ли другарче? А гнездо? А иначе снасят 3-5 яйца, ако не се лъжа.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HILL
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Яну 2010
Мнения: 8
Местожителство: Varna

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2010, 10:31:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ами да . те са ми двоика. вече имам 2 яица - значи ще имам и 3-то понеже са еднакви . всяко яице го вадя и го прибирам . след като се излюпят малките с какво да храня големите ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2010, 20:33:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако са оплодени яйцата сигурно до 2-3 дни ще се излюпят, дано е така!
На родителите трябва да сложиш твърдо сварено яйце, хубаво е даже размесено с обикновена бисквита, или готова яйчна храна за канарчета! Това освен семената естествено.
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Март 2010, 14:11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

HILL написа:
ами да . те са ми двоика. вече имам 2 яица - значи ще имам и 3-то понеже са еднакви . всяко яице го вадя и го прибирам . след като се излюпят малките с какво да храня големите ?

Защо прибираш яйцата ?


Perta написа:

Ако са оплодени яйцата сигурно до 2-3 дни ще се излюпят, дано е така!

Това ще е трудно , ако не е оставил канарката да ги мъти .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HILL
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Яну 2010
Мнения: 8
Местожителство: Varna

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2010, 19:30:12    Заглавие: Отговорете с цитат

вадя яицата защото така съм чел. но искам да се оплача. излупиха ми се яицата. 2 от 3 се излупиха умрели . а третото умря след 3 дни . защо стана така ? дайте ми някой телефон на човек който  може да ми обясни как да си отгледам канарчетата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2010, 4:04:59    Заглавие: Отговорете с цитат

HILL написа:
вадя яицата защото така съм чел. но искам да се оплача. излупиха ми се яицата. 2 от 3 се излупиха умрели . а третото умря след 3 дни . защо стана така ? дайте ми някой телефон на човек който  може да ми обясни как да си отгледам канарчетата

Пилето не може да се излюпи умряло - то трябва със собствени сили да излезе от черупката ! Ако канарката ти е млада може просто да ги е смачкала . Тъжно е , но се случва .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети