Спешно

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

pepsinka
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 12 Мар 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2010, 21:56:43    Заглавие: Спешно Отговорете с цитат

Хора моля ви помогнете. Значи имам 3 вълнисти папагалчета от начало и трите си пееха и се погаждаха ама изведнъж двете които първо бях купила започнаха да бият третото което купих по-късно. Сега това последното което го бият стои на дъното на клетката изобщо не пее обаче яде. Та въпросът ми е може ли да е болно от нещо или просто така стои заради двете папагалчета. Ако е болно от нещо кажете ми от какво и дали може да се излекува.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2010, 21:56:43    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2010, 23:24:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Раздели птиците , преди да имаш две живи и едно умряло папагалче ( сложи третото в друг кафез ) .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети