jenska korela

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

juls
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2010, 19:54:15    Заглавие: jenska korela Отговорете с цитат

zdraveite otnovo!skoro ne sam pisala,tai kato nqmame problemi s moite dve korelki.No sega iznikva edin-jenskata q vzehme predi okolo dva meseca,no vse oshte ne moga da q izkaram ot kletkata,durpa se.Ina4e kato cqlo e sviknala,gushkat se s Koki,zanimavat se,no mi se iska i neq da puskam da leti.Kakvo da napravq,za da izleze ili moje bi tva stava s vremeto?Koki se nauchi s distancionnoto-podavah mu go i toi se ka4vashe na nego,posle na prusta mi i taka,no pri neq taq shema ne raboti.Pak i neq ne q vzehme kato bebe,a beshe po-golqma,moje bi i tva ima znachenie,ne znaq....

Админ: Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Прочети правилата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2010, 19:54:15    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2010, 20:23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Не я вади насила! Остави и отворено, а когато реши ще излезе! А опитомяването попринцип е по-трудно, когато папагала не е сам, така че е нормално първия да е свикнал на по-голяма близост с теб. И тя ще се престраши, имай търпение! Коки явно е харесвал дистанционното. Пробвай и на нея да предлагаш нещо, което харесва, дори и лакомство!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

juls
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2010, 20:49:34    Заглавие: Отговорете с цитат

хехе,благодаря за успокоението.Бих и оставила отворено,но ме притеснява как ще я прибера после  Освен да пробвам по изпитания вече начин..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2010, 21:07:14    Заглавие: Отговорете с цитат

juls написа:
хехе,благодаря за успокоението.Бих и оставила отворено,но ме притеснява как ще я прибера после  Освен да пробвам по изпитания вече начин..

Ще се прибере. Прибягвай до хващане само в краен случай! И да прекара една нощ навън, нищо няма да и стане.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2010, 10:26:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен малко ми притеснява да я изкарвам, защото имаме доста шкафове зад които може да се завре.. Ако я пусна и отиде зад някой шкаф после дали ще може да се измъкне, защото има и доста кабеляци отзад..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2010, 18:23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

HARLI_BUL написа:
Мен малко ми притеснява да я изкарвам, защото имаме доста шкафове зад които може да се завре.. Ако я пусна и отиде зад някой шкаф после дали ще може да се измъкне, защото има и доста кабеляци отзад..


Не , няма да може ! Не я вади на сила от кафеза ! Постави се на нейно място - в кафеза птицата просто се чувства сигурна , а ти се опитваш да и вземеш това чувство ! Когато тя реши , че иска да излезе , ще го направи , заедно с мъжкият .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2010, 19:35:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Нее.. Друго имам впредвид.. Аз имам 1 корела.. Тя си излиза, но ме е страх да не се заклещи някъде..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2010, 23:41:40    Заглавие: Отговорете с цитат

HARLI_BUL написа:
Нее.. Друго имам впредвид.. Аз имам 1 корела.. Тя си излиза, но ме е страх да не се заклещи някъде..


А , да ! Извинявай , първото мнение не беше твое ! Просто като излезе корелата от кафеза не я оставяй без наблюдение - спестяваш си много ядове ! Не е към темата , но ще ти кажа , че на моята приятелка вълнистото падна зад шкафа и тя го извади мъртво от там - птичето получи такъв шок , че просто за минути умря !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети