Въпрос за къщичка за корели
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2010, 21:41:17    Заглавие: Въпрос за къщичка за корели Отговорете с цитат

Здравейте, имам две страхотни корели...мъжкия е португалец...е вече е с българско гражданство де та искам да ви попитам , в къщичката в която евентуално ще снасят трябва ли да се сложи лампа? Ако не, ами как си виждат яйцата или пиленцата в последствие...  
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2010, 21:41:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2010, 22:09:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бери грижи, за тях! В никакъв случай не им слагай лампа! През входа влиза достатъчно светлина. Аз замислях на моите да сложа инфрачервени светодиди и една камера, за да ги гледам без да ги безпокоя, но останах без женска и за сега мътенето се отлага.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2010, 23:14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Не бери грижи, за тях! В никакъв случай не им слагай лампа! През входа влиза достатъчно светлина. Аз замислях на моите да сложа инфрачервени светодиди и една камера, за да ги гледам без да ги безпокоя, но останах без женска и за сега мътенето се отлага.

интересна идея, аз до сега не съм имал малки папагалчета и сега им сложих къщичката и ще видим какво ще стане... ако има нещо друго за което не съм се сетил...казвай....иначе правят се*с на поразия....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

мимито
Нов
Нов


Години: 50
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Май 2009
Мнения: 11
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2010, 12:47:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами в най -скоро време очаквай да има резултат от правенето на се*с
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2010, 0:48:11    Заглавие: Отговорете с цитат

ето ги хубавците...много обичат пуканки..то си личи де


http://media.snimka.bg/5809/017872635-big.jpg


http://media.snimka.bg/5809/017872560-big.jpg


http://media.snimka.bg/5809/017872549-big.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2010, 14:07:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Много са красиви.. И аз мисля скоро да си взимам корела.. От това, което четох са много забавни..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2010, 3:58:04    Заглавие: Отговорете с цитат

HARLI_BUL написа:
Много са красиви.. И аз мисля скоро да си взимам корела.. От това, което четох са много забавни..

Аз пък ги намирам за скучни и шумни - въпреки , че имам 14 от тях !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2010, 7:52:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Е все пак всеки си има собствено мнение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Март 2010, 0:34:27    Заглавие: Отговорете с цитат

HARLI_BUL написа:
Е все пак всеки си има собствено мнение


Да ! И е хубаво , че е така !

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Април 2010, 19:21:18    Заглавие: Отговорете с цитат

мимито написа:
Ами в най -скоро време очаквай да има резултат от правенето на се*с

хм....вече цял месец си стои къщичката, иначе много им харесва , седят доста дълго вътре ама още няма резултат....така де яйца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

anka
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2010, 9:06:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Евгени, би ли ми казал сивичкото - мъжки или женска е, защото много прилича на моя Тито ?!

Страхотни са и за мисля, по-нататък да си взема женска с жълт цвят, стига да съм сигурна, че моят е мъж.


Последната промяна е направена от anka на 18 Април 2010, 22:12:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2010, 21:18:02    Заглавие: Отговорете с цитат

anka написа:
Евгени, би ли ми казал сивичкото - мъчки или женска е, защото много прилича на моя Тито ?!

Страхотни са и за мисля, по-нататък да си взема женска с жълт цвят, стига да съм сигурна, че моят е мъж.

Сивия е момчето, него си го донесох от Португалия...беше много добър и кротък докато не му взех Галето (жълтурката) . Сега е голям бяс... Но имай в предвид, че не е достатъчно да е сив папагала за да е мъжки...има и сиви женски.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2010, 21:52:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се цвета не полов белег. Виж тук! Но за мен песните си остават най-сигурния начин (след яйцата разбира се ). Пее ли - момче е. Особено сега през пролетта трябва да се скъсва да пее, ако е сам. Моите две момчета ме докарват до лудост през последните седмици.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

adidasto
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 05 Мар 2010
Мнения: 13
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2010, 23:18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

мойта женска снесе 2 яйца и от 5 дена не е снасяла повече и не ги мътят
влязат за малко и пак излизат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Април 2010, 23:32:19    Заглавие: яйце Отговорете с цитат

Имаме вече едно яйце и Галето постоянно го мъти....дано всичко е наред!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

anka
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Април 2010, 22:11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Хи-хи - ЧЕСТИТО, ще ставаш дядо : пу-пу  
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2010, 13:15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Родиха ми се две малки тъпанарчета...ама незнам защо нещо спряха да мътят другите 2 яйца? И нещо им става на мойте папагали....станаха много дружелюбни....взеха да ми се качват на главата...на рамото и то  от 1-2 дена насам , странна работа сигурно искат да ми кажат нещо ама как да ги разбера? Освен яйце и кълнове и нормалната им храна , какво още да им давам допълнително заради малките?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2010, 20:50:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Излюпи се още едно....но двамата ми папагала ядат само яйце....почти не пипат просото...чакат да им дам яйцето и се нахвърлят на него като ненормални.....защо става така? В природата да не би някой да им дава варено яйце?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2010, 21:35:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам обяснение, но и амадинките ми (и те в момента хранят малки) само жълтъка с малко хляб чакат. Давам им и лудо просо, но него започват, едва когато яйцето свърши.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

evgeniboy
Напредва
Напредва


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2010
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2010, 19:04:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Е не е истина кави звуци издават малките когато се почустват застрашени едно такова зверско хъхкане....чак майка им и баща им се стряскат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети