Здравейте на всички!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

стоил динев
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Яну 2010
Мнения: 1
Местожителство: Ямбол

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 13:52:20    Заглавие: Здравейте на всички! Отговорете с цитат

Здравейте на всички!От Коледа си имаме мъжко канарче, което поне според мен се чувства прекрасно.Спуква се от пеене.Преди десет дни му направих волиера(100/80/50;В/Д/Ш) и сега нацяло полудя от щастие.Въпреки ,че първия ден беше малко неуверен в летенето.Мисля скоро да му вземем някоя мацка за компания.Та мисълта ми е следната :дали ще има проблем да живеят постоянно заедно;през размножителния период ,предполагам,трябва да се    сложи гнездилка;ако има малки трябва ли след известно време да се отделят или могат да останат в общата волиера..и т.н. и т. н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 13:52:20    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Януари 2010, 22:05:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл!
До колкото знам, могат да са заедно само през размножителния период, но нека хората с опит да разкажат по-подробно! Също можеш да разгледаш тези две теми, за повече информация:
Размножаване на канарчета
Канарчета - мътене
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

cannabina
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Юли 2009
Мнения: 5
Местожителство: бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2010, 1:05:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека да са заедно само през размножителния сезон.После остави женската и малките(при успех)във волиерата,а мъжкият-отделно
_________________
Прави каквото трябва-да става каквото ще
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети