Търся вълнисти папагали

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Архив обяви : Купувам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2010, 16:27:53    Заглавие: Търся вълнисти папагали Отговорете с цитат

Моля ви който продава или подарява вълнисти папагали да пише ако може цената да е от 6 до 10 лв.Имам клетка хранилка и за вода от Козлодуй съм скайп:bobi_loff_rofi.Ще съм ви много благодарна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2010, 16:27:53    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2010, 17:39:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш да пуснеш обява тук или да разгледаш актуалните обяви, има хора, които предлагат вълнисти!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2010, 18:21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси много сложих обява дано да има някой който да ми продаде 2 папагалчета.Да питам от сега с каква храна трябва да се хранят просо или някаква друга.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2010, 21:34:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочети тази тема и разгледай връзките тук! Купувай им смеска за вълнсити (тя е основно просо)! Ако имаш други въпроси, питай в раздела за вълнисти!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HARLI_BUL
Напредва
Напредва


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 23 Мар 2010
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2010, 22:26:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Smile Аз също съм от Козлодуй .. Попитах в зоо магазина до нас ( Мър - Дог ) на каква цена продават вълнисти .. Продавачката ми каза, че са на 20 лв. Ако това те устройва може да отидеш .. Ако незнаеш къде се намира магазина .. Намира се до дюнерите .. Надявам се, че съм помогнала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2010, 12:30:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не аз търся от 6 до 10 лв или 15, но мерси все пак ще видя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2010, 19:51:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудно ще намериш толкова евтини. Вече цените са към 20лв, а дори преди 5-6 години вървяха по 9лв.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Май 2010, 18:05:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Хораа имам си вече вълнист папагал много е красив.Към 3 чесът щяхме да ходим на мама на зъболекар но на нея и беше лошо и не отидохме но трябваше аз да отида да зема храна за рибките ми.И веднага отидох зех храната и питах нали по колко е папагала и тя ми каза че се подарява и ми каза ако искам да го зема и аз така и направих много е див играе много но тя ми каза че ако го зема сам ще трябва да му сложа огледало и аз и казах че си имам да си мисли че си има половинка.Зех си го и го занесох в нас измих хубаво клетката хранилката и за водата сложих весник има си и люлка 4 стапала дето да стъпна на тях и едно голямоо огледало и само седи до него не мърда хих.Мисля след 2 седмици да му зема другарче за сега немога, защото нямаме пари и така.

Админ: Темата продължава тук - Поли-моят вълнист папагал!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Купувам Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети