Поли-моят вълнист папагал

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2010, 14:04:24    Заглавие: Поли-моят вълнист папагал Отговорете с цитат

Хораа имам си вече вълнист папагал много е красив.Към 3 чесът щяхме да ходим на мама на зъболекар но на нея и беше лошо и не отидохме но трябваше аз да отида да зема храна за рибките ми.И веднага отидох зех храната и питах нали по колко е папагала и тя ми каза че се подарява и ми каза ако искам да го зема и аз така и направих много е див играе много но тя ми каза че ако го зема сам ще трябва да му сложа огледало и аз и казах че си имам да си мисли че си има половинка.Зех си го и го занесох в нас измих хубаво клетката хранилката и за водата сложих весник има си и люлка 4 стапала дето да стъпна на тях и едно голямоо огледало и само седи до него не мърда хих.Мисля след 2 седмици да му зема другарче за сега немога, защото нямаме пари и така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2010, 14:04:24    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2010, 15:37:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито ти папагалче.....успя да ме разсмеш с обяснението си Пиши как е, с какво го храниш и друго за което се сетиш. Успех в отглеждането.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2010, 17:22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами давам му краставици малко хляб ябълка много обича ябълка и просо с витамини в него.Днес на обяд почна да яде от просото и аз много се зарадвах защото първият ден нейскаше да яде и така говора му постоянно слуша другите врабченца как пеят на вън и той почва и той.Много е див катери се като маймунка .Радвам се че съм те разсмяла .

RE:
А й пропуснах да кажа че където аз ходя и той с мен го взимам с клетката нейскам да му е скучно и заради това.Аз още от начало като го видях се влюбих в него толкова е красив жълт с сиво е но явно си сменя перушината защото пада малко и друга расте но зелено. А опашчицата му е оскубната явно с другите се е бил ще му порасне ли нова или не.


Админ: Правила: 1.3. Flood (публикуването на една и съща тема или мнение повече от веднъж) е забранено. Забранено е и писането на 2 или повече поредни мнения от един потребител.
Ако имаш да допълниш нещо, можеш да редактираш мнението си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Май 2010, 18:42:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Предималко ходих до зоомагазина да му зема ядене.Зех перли за оперението храна за 2 лева, креда и кракер.Обаче кредата още нейска и да я пипне незнам защо


Модератор: ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Magellan
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2009
Мнения: 45

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Май 2010, 2:03:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bobi_loff_rofi написа:
Предималко ходих до зоомагазина да му зема ядене.Зех перли за оперението храна за 2 лева, креда и кракер.Обаче кредата още нейска и да я пипне незнам защо



Имай търпение за кредата... Те щат нещат ще я ядат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Май 2010, 16:48:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето го и Поли http://dqvol4eto90.snimka.bg/animals/poli.504926.18924537
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Май 2010, 19:36:59    Заглавие: Отговорете с цитат

"Поли" е женско име , но папагалчето ти изглежда да е мъжко , защо си го кръстила така ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bobi_loff_rofi
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Апр 2010
Мнения: 13
Местожителство: Козлодуй

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2010, 8:51:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами просто не се сетих за друго
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2010, 11:10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Махаш и-то накрая и готово.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети