искам жако...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mitqq
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 10 Май 2010
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Май 2010, 0:46:18    Заглавие: искам жако... Отговорете с цитат

решил съм да си взема кажете ми обаче от каде за да съм сигорен че всичко ще е наред здравословно и т.н.
просто кажете от каде даго купя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Май 2010, 0:46:18    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Май 2010, 12:31:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-добре от развъдник. В магазините не знаеш от колко време е и рядко се грижат добре за птиците си.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

mitqq
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 10 Май 2010
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Май 2010, 18:19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

каде по точно какво ще кажете за тези от софия които внасят от чехия?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Май 2010, 20:31:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо точно Жако ? Какво му е толкова хубаво ? Аз самата имам две и мога да изредя куп неща , които са против взимането на Жакото !

Нали беше пуснал тема , че имаш Жако от няколко дни - как искаш , нали пишеш , че имаш   . . .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mitqq
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 10 Май 2010
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Май 2010, 8:12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

даммм питам за приятел просто го мързше да си прави регистрация........
а изащо не жако?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Май 2010, 17:00:51    Заглавие: Отговорете с цитат

mitqq написа:
даммм питам за приятел просто го мързше да си прави регистрация........
а изащо не жако?


Защото са шумни , не всеки се научава да говори , белият им прах се нанася навсякъде , много са чувствителни , ако свикнат с точно определен човек не приемат хората от другият пол , трудно се научават да се хранят разнообразно , не приемат всяка една птица от същият пол , започват лесно да си изскубват собствената перушина , ако не им се обръща достатъчно внимание , страдат от сухият въздух в жилището и лесно се разболяват от аспергилоза .

Ако не е достатъчно ще се позамисля за още ! Моите два ги имам точно заради това - защото след време никой не ги искаше !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети