Малките умират!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

MArtin15
Напредва
Напредва


Години: 31

Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 35

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2010, 11:19:09    Заглавие: Малките умират!!! Отговорете с цитат

Здравейте! Имам 4 майки, които са излюпили папагалчета. Може ли някой да ми обясни защо през ден вадя по 1-2 умрели !? Немога да си обясня- храня ги постоянно и не и липсва нищо. Днес извадих едно папагалче с перушина и имаше кръв по човката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2010, 11:19:09    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2010, 21:51:56    Заглавие: Re: Малките умират!!! Отговорете с цитат

MArtin15 написа:
Здравейте! Имам 4 майки, които са излюпили папагалчета. Може ли някой да ми обясни защо през ден вадя по 1-2 умрели !? Немога да си обясня- храня ги постоянно и не и липсва нищо. Днес извадих едно папагалче с перушина и имаше кръв по човката.

За кръвта по човката са виновни родителите ! Но за да си убиват малките причината е някъде другаде . Разкажи повече - как ги гледаш , с какво ги храниш . . .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

MArtin15
Напредва
Напредва


Години: 31

Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 35

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Юни 2010, 14:08:46    Заглавие: Отговорете с цитат

ами имам 4 двойки вълнисти. Снесоха общо25, а измътиха 20 горе долу. Нещо много умират,... Днес забелязах, че 2 малки си клатят главата и не пазят равновесие. Храня ги с просо от магазина и с жълтък. Не мога да разбера защо? Има ли нещо за което греша
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Юни 2010, 21:17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

MArtin15 написа:
ами имам 4 двойки вълнисти. Снесоха общо25, а измътиха 20 горе долу. Нещо много умират,... Днес забелязах, че 2 малки си клатят главата и не пазят равновесие. Храня ги с просо от магазина и с жълтък. Не мога да разбера защо? Има ли нещо за което греша
спри жълтъка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети