Hoby Birds "Ganevi" продава:

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Архив обяви : Продавам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 14:58:41    Заглавие: Hoby Birds "Ganevi" продава: Отговорете с цитат

Смятам в тази тема да попълвам актуална информация за птиците, които имаме за продан.
В момента продаваме:


Двойка Аратинга Яндая (Aratinga Jandaya), цена 600лв.
Двойка Аратинга Нандая (Nandayus Nenday), цена 500лв..
Двойка Оранжеволица Аратинга (Aratinga Pertinax), цена 400лв.
Двойка Тъмноглава Аратинга (Aratinga Weddelli), цена 500лв.
Двойка Кафявоуха пирура (Pyrrhura Frontalis), цена 250лв.

Ръчнохранени бебета Малък Александър, цена 230лв за брой.

Снимка:



Приемаме заявки за различни видове и мутации амадини.

Снимка:


Всички птици са с документи по CITES.
Повече информация за птиците на gsm: 0887316535

http://birdsfarm.net/

За контакт:

* e-mail: birdsfarm@abv.bg
* GSM: 0887316535
* сайт: http://birdsfarm.net/
* Лично съобщение във форума

_________________




Последната промяна е направена от Entel на 24 Април 2009, 18:09:59; мнението е било променяно общо 16 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 14:58:41    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2009, 20:38:16    Заглавие: Отговорете с цитат

ъп
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

pernat95
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Май 2009
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 14:11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко бебета са тези бебета? Имам впредвид на какв възраст са?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 17:44:29    Заглавие: Отговорете с цитат

pernat95 написа:
Колко бебета са тези бебета? Имам впредвид на какв възраст са?


Скоро стават на 3 месеца Smile
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

pernat95
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Май 2009
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 22:20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни са, но не съм сигурен че мога да си купя такава птичка (трябва да помоля наще). Но да попитам това в София ли е? И когато са на 3 месеца трябва ли да се хранят с нещо по специално или със обикновената храна която продават в зоомагазните?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Май 2009, 8:02:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей ЕНТЕЛ,
Не разбирам от горните съобщения, какви бебета се продават в момента. Това не е ли стара информация???
Знаеш, че разговарях с Вашите и с теб и очаквам бебе ПИРУРА. Ще те помоля отново, ако излязат за продан папагали от този или подобен вид, да ми съобщиш. Не искам да купувам от случайни хора, така че се надявам да ме уведомиш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Май 2009, 10:58:20    Заглавие: Отговорете с цитат

pernat95 написа:
Страхотни са, но не съм сигурен че мога да си купя такава птичка (трябва да помоля наще). Но да попитам това в София ли е? И когато са на 3 месеца трябва ли да се хранят с нещо по специално или със обикновената храна която продават в зоомагазните?


На тази възраст пиленцата са вече самостоятелни, така че нямат нужда от специална храна, а само от много внимание докато свикнат с новото си "жилище" и с теб. Обявата е от Стара Загора, но определени условия пиленцата могат да бъдат доставени до Варна или София.

Savador написа:
Здравей ЕНТЕЛ,
Не разбирам от горните съобщения, какви бебета се продават в момента. Това не е ли стара информация???
Знаеш,че разговарях с Вашите и с теб и очаквам бебе ПИРУРА. Ще те помоляотново, ако излязат за продан папагали от този или подобен вид, да мисъобщиш. Не искам да купувам от случайни хора, така че се надявам да меуведомиш.


Здравей! До колкото съм запознат в момента имаме малки кафявоухи пирури на няколко дни, но ще ги обявим официално за продан когато започнем да ги изхранваме ръчно - след около 20тина дни. Ако искаш се обади към 20ти юни на баща ми, за да се разберете за евентуално капариране.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2009, 14:26:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Да благодаря ти ЕНТЕЛ,
   Ще му звънна. По принцип разликите в ПИРУРА МОЛИНА ,какъвто е моя папагал (вижда се на аватара ми) и ПИРУРА КАФЯВОУХА е в оцветяването.  Моят има червена опашка а кафявоухите - зелена. Незнам дали ще се получи свястно поколение.
   Незнам дали някой е запознат, каква е разликата между папагалите ПИРУРА и АРАТИНГА ЯНДАЯ. Ако някой знае да пише.
   Най близък подвид до МОЛИНА е ХИПОКСАНТИЯ. Знам, че развъждате и такива и ще се заинтересувам от тях, ако имате поколение тази година.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2009, 16:00:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Savador написа:
Да благодаря ти ЕНТЕЛ,
   Ще му звънна. По принцип разликите в ПИРУРА МОЛИНА ,какъвто е моя папагал (вижда се на аватара ми) и ПИРУРА КАФЯВОУХА е в оцветяването.  Моят има червена опашка а кафявоухите - зелена. Незнам дали ще се получи свястно поколение.
   Незнам дали някой е запознат, каква е разликата между папагалите ПИРУРА и АРАТИНГА ЯНДАЯ. Ако някой знае да пише.
   Най близък подвид до МОЛИНА е ХИПОКСАНТИЯ. Знам, че развъждате и такива и ще се заинтересувам от тях, ако имате поколение тази година.


До колкото зная Молината и Кафявоухата пирура са много близки по вид и няма проблем при кръстосване, а Хипоксантията е мутация на Молината.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

vbird
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Фев 2009
Мнения: 12

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Юни 2009, 19:26:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква ще е цената на малките? Шумен папагал ли е Пирурата?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Юни 2009, 0:33:56    Заглавие: Отговорете с цитат

vbird написа:
Каква ще е цената на малките? Шумен папагал ли е Пирурата?


Цената ще бъде 150лв. за ръчно хранено социализирано пиленце. А относно шума - да кажем, че са шумни колкото корелите може би Wink
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Aspo
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Юни 2010
Мнения: 1
Местожителство: Sofia

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юни 2010, 22:16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Entel написа:
vbird написа:
Каква ще е цената на малките? Шумен папагал ли е Пирурата?


Цената ще бъде 150лв. за ръчно хранено социализирано пиленце. А относно шума - да кажем, че са шумни колкото корелите може би Wink

Здравейте ! Значи 150 лева за пирурата - социализирано и ръчно хранено ? Ами аз съм от софия а Папагалите се намират в Стара Загора Sad
_________________
Me is me Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Продавам Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети