гнездо за папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

MArtin15
Напредва
Напредва


Години: 31

Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 35

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 23:37:06    Заглавие: гнездо за папагали Отговорете с цитат

http://i.data.bg/08/11/23/1260571_orig.jpg

според вас размерите на дупката от гнездото подходящи ли са за вълнистите Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 23:37:06    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Ноември 2008, 9:39:01    Заглавие: Отговорете с цитат

За вълнисти дупката трябва да е кръгла и да е с диаметър 4см. Ако няма други видове папагали в клетката не е проблем и тази кутийка да използваш, стига да я приемат вълнистите.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

simobg1
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Май 2008
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2008, 20:32:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам абсолютно същите гнездилки и папагалите ми не проявиха абсолютноникакъв интерес към тъх.Обаче финките ми се радват многонагнездада,дори лятото м измътиха 3 финчета в такова гнездо.Но споредмен гнездото е малко за вълнистите папагали.Опашката им се огъвакогаовлязат вътре.И още един път моите папагали ама изобщо никаквовниманиене обръщаха на гнездото.
_________________
www.bgbirds.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mm
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2008, 23:03:06    Заглавие: Отговорете с цитат

kъщичката трябва да е дървена тази ми прилича на пластмасова размер 15/15/20 с кръгал отвор около 4-5 см диаметър вътре слагаш опилки и под дупката е хубаво да има нещо като стълба от вътре за да може по лесно да влизат и излизат ако имаш един чифт не си заслужава да се занимаваш защото няма да снесат минимум 3 чифта трябва да са
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някой
Нов
Нов


Години: 25

Offline
Регистриран на: 21 Юли 2010
Мнения: 3
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2010, 19:18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Мойта е направена от кокосов орех.Сложила съм я ВЪТРЕ в клетката.А отвора е към 5 см.Вътре, тъй като нямам друго, сложих калчища.Някакъв проблем?Щото Зак и Джени се обичат,и са над 1 година, а не щат да припарят до къщето.
_________________
обичам птиците
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Юли 2010, 1:02:06    Заглавие: Отговорете с цитат

някой написа:
Мойта е направена от кокосов орех.Сложила съм я ВЪТРЕ в клетката.А отвора е към 5 см.Вътре, тъй като нямам друго, сложих калчища.Някакъв проблем?Щото Зак и Джени се обичат,и са над 1 година, а не щат да припарят до къщето.

При такава неподходяща къщичка само ще можеш да сънуваш да имаш някога вълнисти бебета . Ако имаш амадини успехът ще е на лице !

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети