Какво да правя сега?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Август 2010, 13:52:05    Заглавие: Какво да правя сега? Отговорете с цитат

Здравейте отново ! Останаха 3 дена до излюпването и ги намерих 2те яйца счупени едното цялото изядено другото само счупено отгоре.. Какво да правя? Да им оставя гнезддилката ли  или да я махна  и дда взема нова женска ? Помагайте моля ви ! Ето и една снимка на яйцето което е само счупено : http://a.imageshack.us/img180/97/07082010292.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Август 2010, 13:52:05    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Август 2010, 22:54:05    Заглавие: Re: Какво да правя сега? Отговорете с цитат

Яйцето не е оплодено , за това са го счупили . Явно и другото е било така . Махни им гнездилката , но нова женска не взимай - ще стане война ! Две яйца да снесе женската е малко - явно още не е достатъчно развита . Ще трябва да и оставиш време да "порасне" !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Август 2010, 23:42:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами значи тя ми се вижда стара,но не разбирам за възраста..Мисля,че снесе само 2 яйца защото и взехме нова клетка.. ако искаш снимка на женската само пиши Razz Женската цял ден на едната къцалка..Само яде и пие водичка..Сложих им люлката но само мъжкият се люля.. Женската омърлушена ми се струва някаква надута сякаш.. незнам какво да я правя.. Ще чакам да ми пишеш няма да бързам да махам гнездилката..Незнам още нищо,но нямам търпение да вида някой отговорил ли ми е.. Ако имаш скайп ще е по-добре.. Ако имаш ме намери bhopz1998 Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2010, 0:13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Може птицата и да е болна - за съжаление не мога да ти кажа какво и е от разстояние . Това , че имат нова клетка не би и попречила да снася , но не знам дали си имат всичко - витамини , креда , пясък . . .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2010, 13:31:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами бухнала седи и се спи.. Пясък нямам.. Давам и витамини във водата..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2010, 22:51:29    Заглавие: Отговорете с цитат

А как стои въпроса с кредата ? Необходима им е !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Август 2010, 13:00:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Имат креда.Кълвът я. Пясък трябва да купя или да взема от вън? Направих клипче за тях Razz - http://www.youtube.com/watch?v=NsSmvpAwq0I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети