Амадини плашат се от мен ;(

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юни 2010, 16:02:44    Заглавие: Амадини плашат се от мен ;( Отговорете с цитат

bhopz написа:
Защо Финките ми се плашат от мен? Бъркам с ръка в клетката и летят.. Направо не се виждат..и немога дда ги изкарам.. да летят из стаята.

bhopz написа:
Мога ли да пусна амадините ми да летят из стаята?За първи път ще им е ! Гледал съм снимки на който са показани как седят на ръката на един мъж.Аз ако ги пусна как ли ще реагират?
                         Благодаря предварително!

bhopz написа:
Поредният ми въпрос е : Мога ли да обуча Амадина? Като си мушна ръката в клетката фърчат.. ! някак си.. да я пускам да лети.. Smile


Админ: Не пускай толкова много теми една след друга, особено когато въпросите са сходни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юни 2010, 16:02:44    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юни 2010, 23:21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо, напълно нормално е да се плашат от теб, още повече, когато бъркаш в клетката. За да не ес страхуват от теб, трябва да ти имат доверие, т.е. да избягваш неща, които ги плашат. С времето ще се успокоят е ще те допуснат малко по-близо, без да се плашат така. Но не си поставяй за цел да ти кацнат на ръката на всяка цена! най-важното е те да се чувстват добре.
Можеш да ги пуснеш, но не ги "изкарвай". Отвори им вратичката, те сами ще излязат! Ако не излизат, не се притеснявай! Рано или късно ще се решат и ще излазат. Остави ги сами да го направят! Същото важи и за прибирането - не ги прибирай на сила, остави ги сами да влязат в клетката (не е проблем да останат да нощуват извън клетката)!
Препоръчвам ти да прочетеш темата Отглеждане на папагал (настаняване, клетка, хранене, къпане)!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 28

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Юни 2010, 12:58:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Smile Много ми помогна ! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

zita
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2010
Мнения: 2
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2010, 23:05:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами могат ли да се тренират?Например като си подадеш ръката те да кацат на нея и т.н.

_________________
АкО жИвОтЪт Ти ДаДе ЛиМоНи ... НаПрАвИ сИ лИмОнАдА!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети