Здр кажете ми ако може :).
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2010, 11:50:07    Заглавие: Здр кажете ми ако може :). Отговорете с цитат

Здр на всички а така кажете ми как да накарам нашите да пускаме папагала изван клетката аз си го пускам но за 1 час не повече а и докато ги няма нашите и не му давам да закусва щот после няма да иска да се пребере та кажете как да ги накарам те ми дадоха да го пусна една вечер но не повече а и  теса загрижени за него но неми дават да го пускам когато те са си в кащи такаче хелп ако може Smile мерси предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2010, 11:50:07    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2010, 22:59:17    Заглавие: Re: Здр кажете ми ако може :). Отговорете с цитат

Koko1 написа:
Здр на всички а така кажете ми как да накарам нашите да пускаме папагала изван клетката аз си го пускам но за 1 час не повече а и докато ги няма нашите и не му давам да закусва щот после няма да иска да се пребере та кажете как да ги накарам те ми дадоха да го пусна една вечер но не повече а и  теса загрижени за него но неми дават да го пускам когато те са си в кащи такаче хелп ако може Smile мерси предварително.

Съобразявай се с родителите ти ! Не всеки човек обича птиците - но на теб са ти разрешили да си имаш една ! Ако имаш собствена стая ги попитай дали може там да го пускаш за по-дълго време .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2010, 17:27:31    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако го пусна в стаята дали може да него пребирам и да се храни наван и наще вече ми разрешават да го пускам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2010, 21:24:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Koko1 написа:
А ако го пусна в стаята дали може да него пребирам и да се храни наван и наще вече ми разрешават да го пускам

Ти не трябва да го прибираш, той сам трябва да се прибира. На папагалчето не му пречи да живее извън клетката, въпроса е дали на теб няма да ти пречи мръсотията, която прави.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2010, 22:59:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно е мърсотията наистина да не ти пречи , ти обаче ще трябва да я чистиш !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2010, 10:57:59    Заглавие: Отговорете с цитат

ем ще го чистя кфо да се прави Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2010, 21:59:47    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако човката му порасне и не си я точи кфо ше стане и опасно ли е или ? туи си е от природата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2010, 22:27:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Koko1 написа:
А ако човката му порасне и не си я точи кфо ше стане и опасно ли е или ? туи си е от природата

Сложи му креда и дървени клечки и няма да имаш подобни проблеми.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2010, 10:29:58    Заглавие: Отговорете с цитат

тои си има креда ама какфи са тея дарвени клечки има дарво в клетката и отива го гриза
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2010, 11:33:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам предвид да замениш някои от пластмасовите с клончета от някое дърво.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2010, 12:18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

аха а като му оправям някои неща изван клетката защо фсе ме напада а като си пахна ватре раката и почнам ги оправям бяга дори когато е пуснат неме напада саму когато е в клетката праи таи що ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2010, 15:06:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Правописът ти е ужасен ! Редно е на твоите години да си понаучил нещо в училище !   

Напада ти ръката в клетката , защото тази клетка той я има за негов дом и ти просто пречиш , като бъркаш в нея  . Пък и той в тази клетка няма къде да избяга и така се защитава ! Като е пуснат и ти посегнеш към него той може да литне и да ти избяга - за това не те напада .


Клюна на папагала е като твоите нокти - и ти ги режеш , за да не стават прекалено големи . Така и той трябва да го стърже някъде , за да може да се храни с него . В природата птиците намират възможност да го правят , затворени в кафез нямат тази възможност , за това ние трябва да им я предоставим .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2010, 16:37:54    Заглавие: Отговорете с цитат

ем то училището не е инт и за туи аа като е изван клетката не посягам кам него а като е в клетката баркам саму сада му сложа храна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Септември 2010, 12:11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Koko1 написа:
ем то училището не е инт и за туи аа като е изван клетката не посягам кам него а като е в клетката баркам саму сада му сложа храна

Както пишеш в нета , така ще пишеш и в училище - за съжаление доста неграмотно !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Септември 2010, 20:43:31    Заглавие: Отговорете с цитат

a що папагала ми има някаф прастен на крачето сложен все забравам да питам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Септември 2010, 13:37:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Koko1 написа:
a що папагала ми има някаф прастен на крачето сложен все забравам да питам

На канарчетата винаги се слага такъв пръстен, на папагалите - не винаги. На пръстена пише годината на раждане, инициалите на човека, който ги е развъждал и номер на птичето. Обикновено е така.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Септември 2010, 19:57:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се слага винаги ( на канарчето ) , но е желателно ! При папагалите даже е задължително ( поне в други държави е така ) !

Какво пише на пръстена  Коко 1 , можеш ли да запишеш номера ( и буквите ) ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Септември 2010, 15:39:46    Заглавие: Отговорете с цитат

ем немога щот тоя моя дивур не дава да го докосниш ще се опитам така от близко кфот мога да видя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Koko1
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2010
Мнения: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2010, 23:03:54    Заглавие: Отговорете с цитат

хора маи има напредак преди няколку дена се заговорихме с нашите за семеиството и аз намеших и папагала в това и наще казаха че е бил и тои част от семеистфото и почнаха да ми дават да го пускам по често Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2010, 17:41:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Koko1 написа:
хора маи има напредак преди няколку дена се заговорихме с нашите за семеиството и аз намеших и папагала в това и наще казаха че е бил и тои част от семеистфото и почнаха да ми дават да го пускам по често Smile


Поздравления за успеха ! Когато родителите ти и не откриват мърсотиите , оставени от него ( защото ти редовно ги чистиш ) даже няма и да се сещат да ти направят проблем , че не си го прибрал . Само не забравяйте отворени или открехнати прозорци ! Но нещо в граматиката ти не виждам напредък
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети