Папагала Коки (имам го от днес)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ebakio
Нов
Нов


Години: 36

Offline
Регистриран на: 06 Дек 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Декември 2010, 19:05:19    Заглавие: Папагала Коки (имам го от днес) Отговорете с цитат

Денска си купих папагалче,вълнисто.Казва се Коки и ми се струва ,че е малко,защото в магазина незнаеха на каква възраст е... Очите са му чисто черни,главата му малко по-малка и не се е оформил цвета над клюна му и затова си мисля че е малък.Притеснява ме това че от 2 часа го имам горе доло и е кротак не е да бяга и да пищи,но седи все на едно място.Когато си доближа пръста ме гледа любопитно,но досега не е издал никакъв звук.Яде от просото,което му купих,но още не е пил вода.В магазина жената ми каза,че са се наяли и сега ще спът сигурно,но моя след като го взех неможа да заспи и сега имам чувството,че постоянно му се спи.Той сам ли ще си пие вода или трябва някакси да го накарам?И е доста кротак(малко ме учуди даже)  когато го доближа бажно само ме гледа а като трагна да си допирам пръста до клетката започва леко да тъпче на едно място.Хваща го малко страх,но не чак да хвърчи навсякъде и да незнае на къде да хване.Нормално ли му е поведението за папагалче,което го имам от 2-3 часа?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Декември 2010, 19:05:19    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Декември 2010, 11:23:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно нормално. Папагалчето може да се храни и да пие вода само. Не се притеснявай, ще спи когато му се спи. Често си дремват и през деня, особено ако е мрачно. Скоро ще се отпусне и ще е по-жизнен. Все пак е само от няколко часа в нова клетка, нов дом, всичко е ново.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

kini_pln
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Юни 2011
Мнения: 6
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Юни 2011, 21:18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се впиша и аз. Току що се регистрирах, защото и преди малко си взех вълнисто папагалче. По мои и по на магазинера впечатленията е женско. Та взех си го и то не издава нито звук. Стои в края на пръчицата до стената и не мърда. Имам чувството, че дори и не яде. Това не знам дали е нормално. Добре е уплашено, добре седи до стената, ама защо не яде. Дори и вода не пие. Притеснявам се вече.. Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2011, 23:28:15    Заглавие: Отговорете с цитат

kini_pln написа:
Да се впиша и аз. Току що се регистрирах, защото и преди малко си взех вълнисто папагалче. По мои и по на магазинера впечатленията е женско. Та взех си го и то не издава нито звук. Стои в края на пръчицата до стената и не мърда. Имам чувството, че дори и не яде. Това не знам дали е нормално. Добре е уплашено, добре седи до стената, ама защо не яде. Дори и вода не пие. Притеснявам се вече.. Sad

Нормално е първите един-два дни. Остави го да се поуспокои и започни да се занимаваш с него едва когато се поотпусне и започне да се държи нормално!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

niks
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 18 Юли 2011
Мнения: 15
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2011, 13:37:03    Заглавие: Отговорете с цитат

точно така - разбира се че нормално. когато си взех моя чифт вълнисти не ги закачах един ден а чак на другия започнах повечко внимание да им обръщам, трябва да посвикне малко все пак както каза misho всичко му е ново
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети