Женския ми папагал умря! СПЕШНО!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

metamorphose
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Фев 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2011, 11:58:01    Заглавие: Женския ми папагал умря! СПЕШНО! Отговорете с цитат

Хора помощ дайте ми съвет!
Имах две папагалчета не бяха много малки от 3 години бяха в нас,а са били максимум на годинка когато сме ги взели мъжки и женски бяха.Вчера вечерта видях,че единия го няма аз принцпно ги пускам да си летят из стаята почти постоянно.Огледах се за женската,но нея я нямаше и видях,че лежи на пода на клетката Sad Та въпроса ми е да вземем ли женска на мъжкия.Чудя се защото те бяха доста привързани все пак от 3 години бяха заедно и дали ще е добре сега да се вземе женска или ще е прекалено малка?! Моля ви искам спешно отговор SadSad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2011, 11:58:01    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Megi
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Дек 2010
Мнения: 1
Местожителство: Stara Zagora

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Февруари 2011, 12:46:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Вземи си млада женска, за да свикне с мъжкия. Ако е по-голяма е възможно да е била чифт с друг мъжки и с твоя да не се получи нищо. Ако е млада ще се привърже по-бързо. Не оставяй папагалчето си само, защото може да се травмира, да стане плахо, неконтактно и дори да не преживее загубата на половинката си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

metamorphose
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Фев 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2011, 11:51:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Взехме му женска не много голяма но вече с оцветен клюн.Първите дни той бягаше от нея,а тя е доста контактна и сега почват да се разбират ядат заедно и стоят близо.Все още не съм ги виждал да се целуват,но има време това им е първата седмица Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lea (:
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Мар 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2011, 20:26:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Току що си направих регитсрация...но имам спешна нужда отт помощ! Същото се случи и с моите папгалчета както при metamorphose. Преди 8г. ми подариха вълнисто мъжко папгалче, след две седимици му купих женска, която преди 3 години умря от здавяне с лекарство. На следващия ден му купихме нова женска, за която в Зоомагазина твърдяха, че е още малка. Тя се привърза към него, но се очужди от мен...двамата изглеждаха напълно нормално...докато този понеделник женското ми папагалче умря поради необясними причини. Та аз вече не сикам да купувам женски защото два случая ми стигат... Но проблемът е, че мисля че и той ще умре...скучно му е не яде особено много(както преди), не чурулика, стои с глава под крилото и понякога крещи силно(както когато тя беше извън клетката а той стоеше вътре). Не мсиля, че проблемът е в грижите и вече сякаш е ксъно да го карам да се приобщава към мен защото е стар... Но, за да започне да яде, да чурулика и въобще да живее не знам какво да направя... Моля, дайте ми някакъв съвет! Благодаря ви предварително! (((:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2011, 0:22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпреки всичко, мисля, че ще му е по-добре с приятелка. Имах подобен проблем с женската ми корела преди време. Бях я изгубил заедно с мъжкия, след което я хванах, но него не можах. В продължение на няколко месеца не я чух да издаде нито звук, спеше по-цял ден, не се чувстваше добре. Реших да ѝ взема мъжки и за няколко седмици коренно се промени, оживи се, започнаха да мътят и бебето им вече на 3 годинки.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lea (:
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Мар 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2011, 15:25:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелеее имат си бебе.... супер...нашите не можаха...таа наистина нямам такава психическа нагласа да му взема нова...просто ми омръзна да ги гледам как умират.... не знам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети