Моля помогнете

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

koko/4
Напредва
Напредва


Години: 46
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2011
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2011, 21:13:59    Заглавие: Моля помогнете Отговорете с цитат

Здравейте на всички.Имам си 2 Корели едната напоследък нещо не е добрезалита,нещо крачетата са му схванатиИначе се храни,пие вода и се закача с другарчето си.МОЛЯ дайте ми съвет какво да го правя.Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2011, 21:13:59    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Февруари 2011, 1:40:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Питай ветеринар!
А иначе даваш ли му всичко необходимо? Освен храна и вода - плодове, зеленчуци, креда, витаминчета, пясък... Имах подобен проблеми с вълнистото ми папагалче - схванаха му се краката само за няколко дни. Щом му дадох витамнчета (не му бях давал много отдавна), зачервяването му мина (бяха му червени краката) и спряха да се схващат. Да поясня, че това, което се беше схванало си остана схванато и май нищо не може да се направи, но поне се спря до там. „Заболяването“ се разви много бързо. Първо забелязах, че си кръстосва две от пръстчетата, после видях, че просто не може да ги движи и така за 2-3 дни му се обездвижиха всички пръстчета и крачката му се втвърдиха. Но дали причината да спре това е от витамините или просто е така е щяло да става...

Питай ветеринар! Все ще знае повече от нас. Пиши как се развива! Дано оздравее!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

koko/4
Напредва
Напредва


Години: 46
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2011
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Февруари 2011, 17:18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за информацията Днес го водих на ветеринар и ми казаха,че най-вероятно има нужда от къщичка за снасяне на яйца Така ставали,когато трябва да снесат.Надявам се наистина това да е проблема......днес им правим къщичката Ще продължавам да ви пиша какво става с моето пиле
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2011, 0:16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не би да стои приклекнал и да се люлее наляво-надясно? Защото това е нормално за размножителния период (който сега започва). Аз друго разбрах. Но важното е, че добре.
Дано скоро пишеш и в раздела Развъждане.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети