проблем с окото на корела

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

luxurious_boy
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 4
Местожителство: burgas

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 17:57:22    Заглавие: проблем с окото на корела Отговорете с цитат

здравейте, имам две корели преди два дни забелязах,че женската има нещо като перденце на окото иначе и двата папагала са в перфекно здраве обаче това перде ме придеснява да не стане проблем с окото,ако някои може да ме посаветва с какво да го лекувам макар,че ще е доста голям проблем защото женската много силно хапе от скоро е имам и не е свикнала още много.благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 17:57:22    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 21:16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Заведи го на ветеринар , той най-добре ще ти каже какво му е и с какво да го лекуваш! Smile
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

luxurious_boy
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 4
Местожителство: burgas

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 21:32:18    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз това мисля да направя ама незнам дали няма да се стресира защото нали ви казвам тои още не е свикнал с мен пак ако почна да го развеждам из лекари още повече ще се стресира,особено тука на тез ветеринари около нас вобще няма да закарам те вобще не разбират от такива птици
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2011, 21:33:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е но ако искаш да го излекуваш трябва да го заведеш! То после ще свикне с теб като му обръщаш повечко внимание! Smile
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети