Опитомен мъжки и новата му женска.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

chaushev
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 14 Фев 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2011, 16:04:19    Заглавие: Опитомен мъжки и новата му женска. Отговорете с цитат

Здравейте,
преди три години си купих Росен ! Голям дивак в началото, но бързо привикна със хората около себе си и вече бих казал е напълно опитомен. Сам идва при мен за да го галя и чеша...целува ме,пее ми - абе голяма любов! Реших да му взема женско пиле! Преди три дена ми донесоха млада женска. Първия ден я поставих в отделна клетка плътно до мъжкия. Той направо се побърка - не я оставяше за момент, обръщаше и много внимание. Втория ден тя все още не беше свикнала, но пееше и видно се заиграваше с Росен. Посъветваха ме направо да ги сложа в една клетка, понеже ясно се виждаше, че се харесват. Така и напавих. Първата реакция на мъжкия беше да отиде при женската и да я чеше внимателно по перчемчето, както и да я целува. Цял ден всичко беше добре. Забелязвам обаче, че днес тя ходи при него ...каца на неговата пръчка и се опитва да осъществи контакт а той бяга и дори понякога и се "съска" леко все едно иска да я клъвне. Вече втори ден така - тя на едната пръчка - той на другата. Тя не спира да ходи при него а той бяга и съска само. Хапват от една паничка и мъжкия не прави проблем. Даже сутринта забелязах, че беше кацнал до нея и и пееше.
Какво става ? Дали не постъпих грешно, че ги събрах.  Всяка информация ще ми е от полза.Благодаря предварилтено и се извинявам за правописни грешки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2011, 16:04:19    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2011, 21:58:49    Заглавие: Отговорете с цитат

При всички положения заедно ще се чувстват по-добре. Разделяй ги само в краен случай, ако се бият. Щом са се харесали отначало едва ли ще имат проблеми.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

chaushev
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 14 Фев 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2011, 17:02:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз женската я купих с идеята да си има дргарче и евентуално малки. Първия ден само се държеше мило с нея, вече не ходи и да я целува а бяга от нея. Тя отива до него и навежда главата си за да я почеше а той бяга на друга кацалка. Понякога я кълве, явно не силно защото не виждам белези, а и много рядко тя пищи или нещо подобно. От друга страна тази сутрин ги видях двамата на земята и мъжкия като че ли пееше на женския. Много се притеснявам да не би да не я харесва и да я нарани. Ами ако се наложи в краен случай да ги разделям, смисъла в закупуването на женска се губи. Не искам да ги гледам отделно Sad  ...направо тези дни само нерви около тази работа - не знам какво да правя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2011, 18:56:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Дори и да не се харесат, едва ли ще се бият. Сложи им кутийка щом си решил и ще си проличи.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

chaushev
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 14 Фев 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Април 2011, 16:39:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Женската започна малко по-малко да свиква с мен. Имам напредък - вече яде от ръката ми...осещам, че и скоро ще се пристраши да кацне на пръста ми. Проблема обаче остава същия. Изработих си кутия( правоъгълник 20см височина и късата страна, дългата е 24см.) с отвор...вътре съм поръсил стърготини - всичко по реда си. ! Почти седмица обаче и нямат интерес към кутията. Първия ден се въртяха и двамата там, но само това. Днес направо ми стана жално за женската след като видях, че отива при Росен(мъжкия) и леко заглаждаше перчема му ,след това наведе глава и се почти прилепи до него в знан на покана той да я "почеши" ...той само се обърна и я ръфна лекичко ... Интересно е, че не е агресивен към нея - не я хапе силно и не я бие. Мн рядко си играе с нея ...не я целува както първия ден. Понякога хапват заедно от солетка или някое зеле което им подам. Тя отиде ли обаче при него с идея да се "гушкат" той леко я клъвва и се маха. Пробвах последната седмица да им засиля яйцата, но не жидам голяма разлика. Мъжкия е свикнал много с мен и само на мен дава да го почесвам и милувам. Мислите ли, че ако спра да му обръщам внимание ще се обърне към женската. Бих желал да чуя много и различни мнения как смятате, че трябва да процедирам. Не знам какво да правя !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети