как да го прибирам в клетката?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Сани
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 04 Дек 2010
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Декември 2010, 18:15:20    Заглавие: как да го прибирам в клетката? Отговорете с цитат

Здравейте!
Аз съм Сани и имам два вълнисти папагала.Аз съм на 9год.
Но за съжаление мъжкия умря.
Бях на градски турнирнир по шах.Точно свърши и мама ми звъна и каза че е умрял.А на сутринта отидохме
да го заровим.Много плаках.
Веднъж Коколина излетя от клетката и едва го хванахме,днес го пуснах и едва го хванах.
И искам да питам дали има по лесен начин за прибиране?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Декември 2010, 18:15:20    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Декември 2010, 15:33:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Има - оставете го сам да се прибере. И аз съм правил глупостта да гоня моите из стаята, докато ги хвана. Излишен стрес за птичките. Оставете го да си лети, а то само ще се прибере. Така или иначе трябва да яде, да пие вода. Няма проблем и да остане да нощува навън. Сутринта ще се прибере да закусва.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

upi
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Май 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2011, 23:58:02    Заглавие: с клетката ;) Отговорете с цитат

Изчаквай го/ги да кацне на сгодно място, и после сложи клетката без дъното над него - обикновено пилето се качва на някоя от пръчките и после просто слагаш дъното.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети