мъжко или женско

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

жълтурчо
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Юни 2011
Мнения: 2
Местожителство: бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2011, 13:40:27    Заглавие: мъжко или женско Отговорете с цитат

здравейте! купих си малко канарче преди месец, ама още не пее, само чуролика. Въпросът ми е как да разбера дали е мъжко. Дайте савет. благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2011, 13:40:27    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2011, 23:39:35    Заглавие: Отговорете с цитат

В магазина трябваше да ти кажат. Няма начин да не знаят. Ето ти няколко ориентира:
1. Мъжките се държат по едно в клетка, докато женските обикновено са заедно. Навсякъде в зоомагазините е така. Мъжките пазят територия и не могат да съжителстват с други мъжки, а и с женските се събират само за размножителния период. Така, че само това къде е било твоето можеш да съдиш за пола му.
2. А и обикновено мъжките са по-скъпички.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

жълтурчо
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Юни 2011
Мнения: 2
Местожителство: бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2011, 8:10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз канарчето го взех от човек който ги разважда, не от магазин и те бяха макли и имаше около 30 бр. в кафеза. А някаква идея защо не иска да пее? на какжа възраст започват да пеят
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2011, 23:25:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно мъжките пеят. Аз поне знам само този белег за разпознаване. А точно кога ще пропее, ако е момче....Точно не знам, но до 3-4 месеца предполагам трябва да е достатъчно пораснало. А, ако можеш попитай и човека, от когото си взел канарчето! Щом ги развъжда, ще е наясно с тези неща.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети