Проблем с люлката

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Юли 2011, 17:26:52    Заглавие: Проблем с люлката Отговорете с цитат

Здравейте! Имам проблем с люлката на моите папагали (вълнисти). На скоро сложих люлка на моите вълнисти папагалчета. Те не искат да се качват на нея а седят на най-долната пръчка на клетката Sad. Ако някой може да ми помогне нека да пише. Благодаря предварително! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Юли 2011, 17:26:52    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Юли 2011, 13:20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

А имат ли достъп до нея? Сложи някоя клечка близо до люлката, така че да могат да прескочат на нея!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Юли 2011, 14:57:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Имат пръчка до люлката. Ама когато се залюля люлката те бягат Sad.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Юли 2011, 21:56:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако иска ще се качи. Няма какво да те притеснява.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Юли 2011, 22:10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Люлката седи от 1 месец и те не и обръщат внимание. Но все пак благодаря, че си отдели времето за мен имам и още един проблем ама не знам дали, да го сложа тука, въпроса ми се отнася за къпането.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Юли 2011, 19:28:30    Заглавие: Отговорете с цитат

minko_k2 написа:
Люлката седи от 1 месец и те не и обръщат внимание. Но все пак благодаря, че си отдели времето за мен имам и още един проблем ама не знам дали, да го сложа тука, въпроса ми се отнася за къпането.

  

Ако наистина не обръщат внимание, просто я махни, моите така и не се поинтересуваха от люлката.
Колкото до къпането, при някои папагали това е мисия невъзможна, но е много важно да се къпят редовно. Ако не проявяват интерес към ваничката, вероятно просто предпочитат да се къпят под струя вода, пробвай да ги пръскаш, в началото ще бягат, но ще свикнат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Юли 2011, 21:05:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз махнах люлката, защото видях, че няма смисал да седи там. А относно къпането не искат да влизат в ваничката, нито не искат да ги пръскам нито нищо, затова няма да ги мъча
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Август 2011, 18:15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

minko_k2 написа:
Аз махнах люлката, защото видях, че няма смисал да седи там. А относно къпането не искат да влизат в ваничката, нито не искат да ги пръскам нито нищо, затова няма да ги мъча



Къпането не е мъчение, а нещо много важно, защото липсата на хигиена в крайна сметка ще доведе до здравословни проблеми. Опитай да ги къпеш, когато им чистиш клетката, а водата не трябва да е много студена, но да не е и гореща. Когато ги пръскаш, не надвесвай пръскалката отгоре им, а я дръж на нивото на папагала. Мъжкият ми папагал например обичаше да го поливам с една малка чашка, може да звучи смешно, но е факт. Най-важното е да не се отказваш!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Август 2011, 13:27:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз правя всичко каквото ти каза без чашката с вода.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Август 2011, 15:22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

minko_k2 написа:
Аз правя всичко каквото ти каза без чашката с вода.



Чашката с вода е лично мое откритие, което работеше с покойния ми вече мъжки папагал, но не гарантирам 100% успех при теб. Просто той си беше доста шантав.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mimi_13
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Авг 2011
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2011, 14:39:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите първия ден когато им сложих люлката не се качиха,втория ден започнаха да проявяват интерес и 1-2 дни по-късно си се люлееха.А сега вече спят там през нощта. Smile
_________________
Папагалите - най - добричките животнии!! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2011, 21:05:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки папагал е различен, те де да бяха всичките едни и същи.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети