Малко ми е тъжно

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2009, 21:48:30    Заглавие: Малко ми е тъжно Отговорете с цитат

Здравейте,съфорумници!
Малко ми е тъжно,че ще го кажа но форумът коренно се промени отпреди година и половина...видях подобна тема преди,но исках да се изразя по-интелектуално :Д от врме на време го посещавам,но всеки път испитвам носталгия по миналото...сега форумът още малко и ще се "разпадне"...старите ми теми са все същите и има 2-3 нови на раздел с еднакви въпроси...Ей,много ме е яд...</img>
</img></img></img></img></img>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2009, 21:48:30    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

амадинчо
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Май 2009
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 10:32:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Дори сега никой не ти отговаря !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 11:26:09    Заглавие: Отговорете с цитат

амадинчо написа:
Дори сега никой не ти отговаря !

Прочетох го, но какво да отговоря? Виждам промяната, но...
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 13:48:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм от по-новите членове, но като гледам архивите... Няма ли начин форума да се популялизира или трябват много средства? Също така има много конкурентни форуми, които ако се обеденят може да стане нещо по-живо. Но пък като мрънкаме надали ще се оправи нещо. Ако искате с цел дори минимална реклама да си сложим по един линк в подписа към форума във другите форуми. Аз пиша в още един активно и в един имам много стари мнения, ако има съгласни казвайте да го правим. Може да не се увеличат много потребителите, но посещенията със сигурност. Малко тъпа идея, но пак е нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 15:18:48    Заглавие: Отговорете с цитат

сега ще направя тема за този форум в един друго популярен за акваристика...ще си го сложа и в подписа...предлагам да се организират конкурси примерно за клетка-скейп-клетка,която най-много се приближава до дивата среда или пък снимка за"обитател" и може да сложим томбули за всичките тези конкурси...ако трябва по някакъв начин ще съберем пари от по-активните потребители за реклама и за всичките тези награди...и това са само идея...малко от многото,които ми се въртят в главата.не знам как става номера с гугъл за челните места при търсенето,но и това ще е от полза...имам страшно много идеи,снощи като си лягах ги мислих до 1 часа и взех,че видях прегледане на темата от 3 човека ииии...</img>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 19:36:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Неразбирам едно, защо ви е хипер активен форум? Нямате си и на идея колко пъти за една година съм чела теми с заглавие  КОРЕЛАТА МИ НЕ СЕ КЪПЕ! Или какво му има не пее.... Предпочитам хората да четат преди да питат! Може пък да се намира информация и постепенно постовете да намаляват.
Ако желаете да помагате на форума може да участвате в обогатяването на библиотеката и в писането на списанието.  Информация има просто трябва да се потърси.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 20:50:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-лесното нещо, което всеки може да направи е да сложи един линк в подписа си в някой друг форум. Или пък тази картинка:

Код:
[URL=http://www.bgbirds.com][IMG]http://www.bgbirds.com/images/userbar.jpg[/IMG][/URL]

Ако не друго, то поне повече линкове към сайта означават по-предни позиции в Google. Но в крайна сметка важното е не количеството, а качеството и към това трябва да се стремим.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 21:49:50    Заглавие: Отговорете с цитат

jo, ама този форум сега почти не е активен най-много онлайн потребители-37...това само говори за себе си...е ако целта ви е да остане почти непосещаем,тогава нека не се притесняваме за нищо и в собствните си тема сами да си пишем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 22:41:36    Заглавие: Отговорете с цитат

HoUs3 написа:
jo, ама този форум сега почти не е активен най-много онлайн потребители-37...това само говори за себе си...е ако целта ви е да остане почти непосещаем,тогава нека не се притесняваме за нищо и в собствните си тема сами да си пишем

Добре, ама аз не те разбирам какво искаш!? Можеш да си се оплакваш колкото искаш и нищо няма да се промени. Това е ФОРУМ. Нали знаеш поговорката: Една птичка, проет не прави. Форумът е за това - хората да споделят, коментират, да общуват и само човек не може да си пише със себи си. На мен не ми пречи да пускам всек ден по 5-6 нови теми, но това няма да направи форума по-посещаван. А и примера който си дал далеч не е най-подходящия.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 23:25:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Неразбирам защо водим този разговор. Ако някой иска да помогне за популяризирането на форума е добре дошъл. Обаче да пълним една тема с чат не ми звучи добре.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Май 2009, 12:41:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм навит да пиша списанието с вас след като ми минат изпитите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kyynadd
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2009, 0:47:34    Заглавие: Отговорете с цитат

На който му е нужен форума го намира. И аз в стария форум писах повече, но винаги когато имам нещо да питам влизам, защото знам че тук може да ми се помогне. Количеството не е качество.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

skatew
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Дек 2010
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Декември 2010, 19:42:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Това колко хора посещават форума няма никакво значение. Важно е това, дали тези които го посещават получават и дават нужната информация Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

inetbiznes
Нов
Нов


Години: 48

Offline
Регистриран на: 06 Юли 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Юли 2011, 15:44:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Случва се с почти всеки форум. Изживявала съм го с няколко. Но какво да се прави...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Harry
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юли 2011, 19:08:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е. И аз като съм бил в някой форум докато е много активен след около няколко месеца затихва и едвам едвам има една публикация. :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети