Малки корелчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Наташа
Нов
Нов


Години: 60
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 24 Окт 2010
Мнения: 2
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2010, 11:51:34    Заглавие: Малки корелчета Отговорете с цитат

Здравейте! Нова съм във форума и бих искала да споделя с вас. Имаме двойка корели от 2 години, свикнаха с нас дори ги пускаме свободно да си летят в апартамента. Вечер се прибират в клетката и там нощуват. Женската снесе 3 яйца и от тогава не ги пускаме извън клетката. Вчера се излюпи едно пиленце. Изглежда здраво и като че ли го хранят. Някой знае ли дали трябва да даваме на малките витамини, минерали или някаква храна допълнително?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2010, 11:51:34    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2010, 12:43:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито! Остави им зърнената смеска! Може допълнително да им даваш и малко жълтък от варено яйце. За зеленината не съм сигурен дали е може да им се дава в първите дни. Нямам никакви спомени дали давах на моите.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Наташа
Нов
Нов


Години: 60
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 24 Окт 2010
Мнения: 2
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2010, 13:35:41    Заглавие: Малки корелчета Отговорете с цитат

Благодаря за бързия отговор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ivon_ivi
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Май 2011
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2011, 21:27:36    Заглавие: Отговорете с цитат


Моля ви трябва ми помощ. Имам корела тя снесе яйца.Обаче аз съм в София и баба гледа корелата ми. Може ли снимка на яйцата.Или някакъв съвет.Тя избяга за три дена.Може ли за такъв период от време да се размножи.
Спешно ми трябва помощ.Трябва да знам какво да правя.
_________________
Нека всички опазваме птиците!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2011, 22:55:26    Заглавие: Отговорете с цитат

ivon_ivi, аз не разбрах какво точно питаш. Кой избяга и върнал ли се е?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ivon_ivi
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Май 2011
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2011, 19:34:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Mоже ли корела да снесе без мъжки ?
_________________
Нека всички опазваме птиците!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2011, 20:12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Може, но няма да има бебета.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ivon_ivi
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Май 2011
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2011, 23:04:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха много ви благодаря сега вече съм по-спокойна.А яйцето какво да го правим ?
_________________
Нека всички опазваме птиците!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2011, 23:08:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Както решиш. Може би е по-добре да ѝ ги вземаш, за да не се мъчи да ги мъти без смисъл.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ivon_ivi
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Май 2011
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Май 2011, 23:14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха ок мерси много !!!!
_________________
Нека всички опазваме птиците!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fitilka_
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Юли 2011
Мнения: 1
Местожителство: sofiq

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юли 2011, 14:28:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Излюпи ми се корелче и чакам още 3 яйца и сега незнам какво трябва да им правя или не. Може ли да им се чисти кафеза без да се пипат или не? Дано някой да даде съвет. Предварително Ви благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юли 2011, 22:08:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Яйцата са в кутийка, нали? Ако да,  спокойно можеш да им чистиш, разбира се без да им бъркаш в кутийката или да им я местиш.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юли 2011, 22:18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито да ти е живо и здраво и нека да те радва!!! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети