Събиране на двойка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mar7o0
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Юли 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юли 2011, 21:03:12    Заглавие: Събиране на двойка Отговорете с цитат

Здравейте ! Имам 1 мъжко папагалче Корела.Имам го от 2-3 години и всичко беше наред до сега,винаги е пищял,но в рамките на нормалното,а сега от 2-3 месеца е като луд...Не знам какво му стана,но много пищи и реших да му взема женска,за да не е самотен.И искам да попитам какво по-точно да направя..Ако я взема дали ще се харесат,защото ако не се харесат после трябва да се чудя какво да я правя женската ? И след като я взема трябва да ги държа клетка до клетка 1-2 дни и те после сами да са преместят,нали ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юли 2011, 21:03:12    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юли 2011, 21:51:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали ще се харесат, никой не може да каже. Но рядко има проблеми. Вземай му дама смело! Хубаво е да са разделенив първия момент, най-вече заради женската. Доста стрес ще и се събере. Но може и по-рано да ги събереш. Ще си проличи, ако сами поискат да се съберат.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

mar7o0
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Юли 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юли 2011, 22:13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок.Мерси Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юли 2011, 23:21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега им е размножителния период и затова е лудо, аз така мисля. Защото имам две мъжки вълнисти папагалчета и от 1, 2 месеца са много луди и миналата година по туи време бяха същите. Но само така мисля не съм много сигорен
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

korela 7
Нов
Нов


Години: 49
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Мар 2013
Мнения: 2
Местожителство: Balgariya Vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2013, 20:05:12    Заглавие: Отговорете с цитат

[I]Имам мъжка корела от 1 месец и 18 дни.Мисля да му зема женска но една приятелка на майка ми ми каза че ще се збият и единия ще загине.И нз какво да правя ако може да ми помогнете.Мерси предварително.[/I]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Март 2013, 23:44:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, чак да се сбият и да загине.... Има някакъв минимален шанс да не се харесат, но по принцип няма проблеми.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети