Да се похваля

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 15:37:58    Заглавие: Да се похваля Отговорете с цитат

Най-сетне и аз се сдобих с корела - казва се Хино и засега е мъж но ще видим по-нататък. От 3 дни е с нас и вече яде от ръка и напредва в таргет трейнинга.


А това е Юфи на новото си най-любимо място
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 15:37:58    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 18:36:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито! Да ти е живо и здараво. Много бързо сте напреднали с тренерофките. На колко месеца, че сте толкова бързи.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 19:26:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Според продавача в магазина, на около 4 месеца, лично аз не мога да кажа дали е вярно, защото това ми е първата корела. Но постигнах същия успех и с вълнистия това лято, а тя е на 3 години.

Наистина как мога да разбера на колко месеца е?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 20:15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

То не може да се разбере на колко месеца е. Как постигаш такъв резолтат. Може ли да кажеш, аз преди две седмици си взех едно женско вълнисто папагалче на девет, десет месеца и искам много да го убуча.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 21:34:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Само таргет трейнинг. Ако знаеш английски, провери target training в гугъл, обяснено е обстойно, може и в Ютюб, там клипчетата са достатъчно ясни. А и обезателно си купи натурално просо( milet на англ.) на Витакрафт - ония прословути клончета, които папагалите наистина обичат. И много е важно да си постоянен в тренировките. Всеки ден минимум два пъти по около 15 минути.

Моето вълнисто папагалче в началото пощуряваше като си пъхнех ръката в клетката, но аз стоях с часове с ръце вътре, докато престана да им обръща внимание. Най-добре пръстите да са свити и да не ги движиш, ужасно е уморително, но за около седмица промяната беше невероятна. А и твоето папагалче е много младо, вероятно ще се справиш и по-бързо.

Друго, което мога да ти кажа е в началото да не я пускаш навън, за да не се налага после да я хващаш, за да се прибере. В последствие ще можеш да и оставяш вратичката отворена и няма да имаш проблеми ако искаш да я прибереш.

Освен това всеки папагал е различен, някои стават наистина общителни, други цял живот си остават на настроения, дано твоята е от първия вид.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2011, 23:41:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито! Страхотни са и двамата!
На момче прилича с тези ярки бузки.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2011, 8:36:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря! Дано наистина е момче, че съм чувала, че при тази мутация не можело да се определи визуално.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Ноември 2011, 21:39:39    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NTiYpobrG8Q  - Нещо, което работи безотказно както с корели, так и със всякакви други видове папагали
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2011, 16:56:46    Заглавие: Отговорете с цитат

fallon_fallon ще се опитам да си тренирам папагалчето. Аз не знам много добре английски но ще се опитам да го разбера.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети