Цени - урок

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Класификация / Поръчай статия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2007, 17:11:08    Заглавие: Цени - урок Отговорете с цитат

Здравейте! По - долу съм публикувал няколко снимки на амадини и папагали. Искам да ми кажете колко пари вие лично бихте дали за конкретния вид, като напишете примерно (1-ва снимка - 60 лв. 2-ра - 35 лв.) ... По - късно ще напиша реалните цени на тези птици (цените, на които се продават в Европейския съюз).

1-ва снимка:


Диамантова амадина

2-ра снимка:


Гулдова амадина

3-та снимка:


Папагалова амадина

4-та снимка:


Слънчева Аратинга

5-та снимка:


Аратинга Яндая

6-та снимка:


Розела Рубино

7-ма снимка:


Многоцветно Лори

8-ма снимка:


Пирура Молина

9-та снимка:


Тръстикова астрилда

10-та снимка:


Розовобуза Неразделка

Статията е написана от Entel
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2007, 17:11:08    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2007, 17:11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето на тези цени може да намерите тези птици в цяла Европа, а някои от тях и в България. Това не са цени от зоомагазин, там си слагат поне 100% надценка! Цените са на птици, изхранени от родителите си, а не ръчно изхранени.

1-ва снимка (Диамантова амадина) - 50 лв.
2-ра снимка (Гулдова амадина) - 50лв.
3-та снимка (Папагалова амадина) - 60лв.
4-та снимка (Слънчева Аратинга) - 1000лв.
5-та снимка (Аратинга Яндая) - 250лв.
6-та снимка (Розела Рубино) - 150лв.
7-ма снимка (Многоцветно Лори) - 250лв.
8-ма снимка (Пирура Молина) - 60лв.
9-та снимка (Тръстикова астрилда) - 35лв.
10-та снимка (Розовобуза Неразделка) - 25лв.

Вече статията е завърешена и може да се смята за урок. Мисля да направя продължение с цел да се информират повече хора за реалните цени на птиците, които купуват.

Надявам се да съм ви бил полезен!
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

ivanoska
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Юли 2007
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Юли 2007, 11:59:42    Заглавие: Отговорете с цитат

1-50лв.
2-80лв.
3-30,40лв.
4-1000лв.
5-60лв.
6-80лв.
7-200лв.
8-20лв.
9-2лв.  Very Happy
10-80лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikigeen
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2007, 18:47:41    Заглавие: Отговорете с цитат

А мякой знае ли дали в България може да си намират папагалови амадини, тръстикови астрлди и от папагалите зеленика (пирура молина)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2007, 22:14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Много трудно можеш да намериш в България. Най - добре да отидеш до Чехия да си напазаруваш всички птици, които те интересуват (там предлагането е голямо).
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

nikigeen
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2007, 22:31:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ,за там знам ,а пък в Полша също .Често съм бил в Пшечин ,но не знаеш какво взимаш, така да се каже.Та за това ме интересуваше българското производство.
И да ти кажа всъщност за цените ,които си дал на амадините и астрилдите съм съгласен,но например неразделките и розелите рубино,могат да се намерят на доста по-ниска цена от производител в нашата страна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Класификация / Поръчай статия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети