Защо корелата ми все още не е свикнала с мен?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2012, 19:33:05    Заглавие: Защо корелата ми все още не е свикнала с мен? Отговорете с цитат

Здравейте отново.Страшно много ви се извинявам, че пак ви пиша.Вероятно вече ме мислите за пълен идиот.Имам пореден въпрос за което отново ви се извинявам.Имам корела от 20 декември 2011г.Та въпросът ми е защо още не е свикнала с мен?Всеки път като се доближа да нея тя започва да трепери или да се отдалечава от мен.Понякога си мисля, че никога няма да ми се довери.Как да спечеля доверието й?Отново много се извинявам и ако може бихте ли ми отговорили.Още веднъж искам да ви се извиням, задето ставам нахален.Моля ви отговорете ми.Благодаря!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2012, 19:33:05    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

berkit0
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 24 Дек 2011
Мнения: 37

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2012, 20:17:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти какво правиш за да и спечелиш доверието ? Ако чакаш то само да свикне с теб, никога няма да стане!
Пробвай да му дадеш храна от ръката си, първо от далечно растояние и постепенно растоянието го намалявай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2012, 20:24:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Давам му от ръка,но папагала не помръдва сякаш стои в нерешителност.Не иска да се престраши да опита.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Януари 2012, 12:14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето този клип
100% успех гарантирам ако го следваш стриктно. Така моя за 1 седмица го опитомих.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Януари 2012, 13:16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vbox7.com/play:977789f610 клипа е преведен.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Май 2012, 22:50:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр.
Какво стана с папагала опитомилиго??? Питам защото и аз имам 2-ве такива проблемни птички и се чудя какво да ги права вече.
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети