Не знам къде да сложа папагалчето си

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Martin34
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 18 Яну 2012
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2012, 15:23:31    Заглавие: Не знам къде да сложа папагалчето си Отговорете с цитат

Здравейте!През пролетта ще си взимам вълнист папагал и не знам къде да го сложа.Гледам да е в салона защото там t* е умерена и най-приятна.Мисля да е от страни на прозореца за да не е на пряка светлина, но не знам как.В средата на салона има маса която е точно срещу прозореца и хем е много ярко хем е много ниско.И се чудя няма ли някакви специални вериги които се слагат на тавана.Но ме притеснява това, че ако се слагат такива ще трябва да се прави дупка в тавана.Дайте ми някакъв съвет.Благодаря предварително!
_________________
<a>WWF</a>
<a>PRO</a>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2012, 15:23:31    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2012, 23:00:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали ще виси, ще е закачена или пък на столче, за птичката няма значение. Това ти трябва да си го прецениш как ще е най-удобно за теб за пилето и, разбира се, как ще стои по-добре. Важното, обаче, е да не е в никакъв случай само на пряка слънчева светлина. Няма проблем да го пече слънцето, но задължително трябва да има сянка, особено лятото, защото може да стане лошо. Другото важно нещо е да не е на течение. Т.е. да не е срещу климатика или ня места където обикновено има течение, като коридор, например. Дали, обаче, в салона няма да се чувства малко самотно?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Martin34
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 18 Яну 2012
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2012, 0:17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам.Може и в хола да го сложа.Там е добре осветено.Ще видя нещо да измисля как да го сложа отстрани на прозореца.Но ми трябва нещо по високо защото четох, че трябва да е на височината на погледа.Особено през първите дни.За да не се сплаши.Ако имате някакви идеи пишете.Ако нещо ще снимам къде точно искам да поставя папагалчето.И да го кача.И да ми дадете идеи , защото нищо не ми хрумва.
_________________
<a>WWF</a>
<a>PRO</a>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2012, 11:00:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, при всички положения на по-високо ще се чувства по-добре. Все пак е птица. В никакъв случай не го осотавяй на земята.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети