Помогнете ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

valentin
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2012, 13:09:49    Заглавие: Помогнете ми Отговорете с цитат

Здравейте всички!
Имам канарче.Ще можете ли да ми обясните дали е хубаво да се пускат из къщи да летят и после да ми кажете как да ги хвана.Моето канарче е от два месеца в къщи иначе е на година и половина но много го е страх от когото и да е.Когато отида при него то се завира на другият край на клетката.Не съм го хващал пее много хубаво.храня го със моркови и малко мандарини.Понякога му давам семки и ябълки.






Мерси предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2012, 13:09:49    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

valentin
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2012, 13:41:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече почва да ми писва дали да не го продам :@
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

valentin
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2012, 14:09:19    Заглавие: Отговорете с цитат

на външен вид е малко грозно.Коремчето му е жълто а крилата са му сиви.Как може да стане напълно Жълто?
моля ви пишете коментар не знам какво да правя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2012, 19:44:33    Заглавие: Отговорете с цитат

valentin написа:
на външен вид е малко грозно.Коремчето му е жълто а крилата са му сиви.Как може да стане напълно Жълто?
моля ви пишете коментар не знам какво да правя

Чакай малко! Ти защо си си го взел това канарче? Това е живо същество, не играчка. Не можеш да го връщаш или пребоядисваш, защото ти се е видяло грозно.
Иначе, да, можеш да го пуснеш. Отвори му вратичката и го остави само да излиза и влиза! Когато решиш можеш да го затвориш щом влезе. Не го гони из стаята, за да го хващаш!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

valentin
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2012, 14:49:40    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря иначе канарчето почва да се разхубавява Smile ама сигурен ли си за това да отварям вратичката?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети