Кокошката (папагалът) или яйцето?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотогалерия : Фотоконкурси (Архив)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Септември 2007, 21:54:45    Заглавие: Кокошката (папагалът) или яйцето? Отговорете с цитат


Това съм аз Никич, порода "поен" папагал, достоен съпруг и любящ баща....

това е моята съпруга, грижовна майка....е от време на време е малко свадлива и се сдърпваме ,но в мътенето няма равна!

това са нашите първи малчугани, тук са на около 10-12 дни. Гледат доста уплашено, защото позират за пръв път, иначе са много лакоми и непрекъснато търсят храна. Това доста изтощи мен и съпругата ми.

на татко момчето! не е ли смел? и как позира само! а какъв красавец стана после....

вече са поотраснали ( и са още по-гладни) тук са на около 20 дни. След навършване на едномесечна възраст, обикновено напускат гнездото, но се връщат там дълго време. грижата за изхранването им съм поел изцяло аз, жена ми е заета да си подостря клюна и да си оправя маникюра.

минутка почивка...преди следващото хранене....ама бъркат с малките си клюнчета чак до гърлото ми....

ето така изглеждах (пиян от щастие) като чух първото писукане на първородния си син... майтапя се...въсщност точно съм се изкъпал..
СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ....
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!


Последната промяна е направена от bubulina на 19 Септември 2007, 20:13:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Септември 2007, 21:54:45    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Септември 2007, 15:38:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни са!  Very Happy Много ми харесват пойните папагалчета, ама при толкова птици в къщи няма скоро да се сдобия с нови (освен може би малки). А пойните папагали хубаво ли пеят?

П.П.: Ще намалиш ли малко втората и последната снимка, че форума се разпада.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Септември 2007, 20:18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Страхотни са!  Very Happy Много ми харесват пойните папагалчета, ама при толкова птици в къщи няма скоро да се сдобия с нови (освен може би малки). А пойните папагали хубаво ли пеят?

П.П.: Ще намалиш ли малко втората и последната снимка, че форума се разпада.

Ами интересно пеят (всъщност предимно мъжкия), но сутрин в 6 часа и особено в неделя, не ме редват особено... Very Happy Защото на всичкото отгоре и канарчето ми се включва в надпяването и хаоса става пълен а съня ми скача през прозореца. Иначе са готини птици, наистина много грижовни родители и аз много си ги обичам всичките до една! Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотоконкурси (Архив) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети