Въпрос за бебета корели

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

skarabei
Нов
Нов

Години: 38
Местожителство: Шумен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2009, 15:27:17    Заглавие: Въпрос за бебета корели Отговорете с цитат

Здравеите, изчетох почти всички теми за пагалите но никъде неможах да намеря това което ме интересува. Вчера моите прекрасни корели излюпиха, поне засега 2 пиленца, понеже чакам да се излюпят още 1-2. Та въпросът ми е следния, изискват ли се някакви по-специални грижи за тези мъници. В момента давам на родителите им да ядат сварено яйце, хляб, зърнрната им храна, креда, във водата им им слагам течни витамини и днес им купих и сепия. Това достатъчно ли е или трябва още нещо? Ще съм много благодарен на всички които ми помогнат
    Хора помогнете ми. Няма ли кои да ми каже нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2009, 15:27:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

kotelina
Нов
Нов

Години: 33
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2009, 14:07:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом даваш яйце е добре! Може малко ябълка да им даваш и морков може.Но все пак яйцето е задължително когато имат малки. Обикновени бисквити също обичат и варена царевица с малко сол.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

skarabei
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2009, 14:14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти много за съвета. А знаеш ли кога трябва да махна яйцата които не са се излюпили
Върнете се в началото

kotelina
Нов
Нов

Години: 33
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2009, 16:19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не знам да има срок! Просто следи дали няма да се излюпи друго папагалче. Когато видиш, че няма повече ги махни. Така мился, не съм сигурна
Върнете се в началото

mm
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2009, 18:29:01    Заглавие: Отговорете с цитат

хляб не им давай яйца постоянно може да объркваш яйцето с галета.продават меки храни за папагали много са добри ако искаш вземи и давай от тях,яйцата който не са се излюпили може да ги махнеш след седмица
Върнете се в началото

skarabei
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2009, 16:58:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за съвета. Да и аз мислех да им къпя такава храна, казаха ми че е много хубава. Още веднъж благодаря
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети