Припадък на корела!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

shad
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 19 Сеп 2007
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Март 2009, 22:33:40    Заглавие: Припадък на корела!! Отговорете с цитат

Корелата ми припада и напоследък припадъците зачистиха.Мята се като заклано пиле направо не мога да гледам как страда.Вече почна по 2 пъти на ден.Не знам какво да правя и има ли доктор в Бургас,който да ми помогне или поне да ми каже за какво става въпрос?Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Март 2009, 22:33:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

shad
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 19 Сеп 2007
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2009, 11:06:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво стана никой не пише на мен тука мибеше надеждата.Уж помощ едно-друго.Нали има разбиратели тука,къде са?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

happy_end
Напредва
Напредва


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2009, 12:08:44    Заглавие: Отговорете с цитат

shad написа:
Какво стана никой не пише на мен тука мибеше надеждата.Уж помощ едно-друго.Нали има разбиратели тука,къде са?



Все пак не сме ветеринари, другото което е, админите, тези които отглеждат птички и найстина разбират от това не са влизали, за да ти отговорят. Потърси в гугъл ветеринарни клиники, обади се първо, питай ги дали знаят, имай напредвид, че няма в България такива специалисти, които разбират от птици и честно казано бих предпочел да питам, някой който развъжда корели. Миналата ми корела 2 месеца се люлееше, слизаше на вестника, защото не можеше да стой на клончето, беше страшно и много жалко ... И никой не ми каза какво и е ... Но това са птички, не са отглеждане добре, преди да ги вземем и затова лесно умират, трябва да се примириш, мисля, че трябва да й даваш витамини, ако се наложи и антибиотик, но го давай в краен случай, защото скапва пилето напълно.

Успех, пиши какво става с него ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2009, 14:16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Всеки ден влизам, наистина отглеждам птички, но не съм имал такъв проблем. Ако знаех какво да те посъветвам, разбира се че щях да пиша, но познанията ми се натрупани само от опита с отгелждане на птици и за болестите не знам много. Съжалаявам, но не знам как да ти помогна! Дано се оправи!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

дейзи
Нов
Нов


Години: 26

Offline
Регистриран на: 14 Юни 2014
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2014, 21:01:28    Заглавие: незнам от какво е болна корелата ми Отговорете с цитат

Здравейте,можете ли да ми кажете дали корелите могат да се разболеят от салмонелоза,понеже тя ги има признаците.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юни 2014, 22:00:15    Заглавие: Re: незнам от какво е болна корелата ми Отговорете с цитат

дейзи написа:
Здравейте,можете ли да ми кажете дали корелите могат да се разболеят от салмонелоза,понеже тя ги има признаците.

Възможно е. Ако имаш съмнения, консултирай се с ветеринар най-добре. Диагноза по интернет няма кой постави.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети