Корелата ми не е добре!!!Помогнете!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Октомври 2013, 7:30:58    Заглавие: Корелата ми не е добре!!!Помогнете!!! Отговорете с цитат

Здравейте от около 2 месеца имам корела и я гледам с 2 вълнисти в 1 клетка.Едното вълнисто ми почина,защото някое от двете го е убило .Едното вълнисто го кълвеше по някога.Но починалото се закачаше с корелата,защото то беше мъжко,а корелата е женска.Сега не ми е това въпросът.Корелата ми Чоки ака цели зърна обелени.Аз от доста време не им бях давал пясък.Сложих им вчера.Но и до сега ака цели зърна.Какво да правя?Да чакам ли да видя да ли ще се оправи или да го заведа на ветеринар?
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Октомври 2013, 7:30:58    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Октомври 2013, 12:33:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно вълнистото папагалче - съжалявам, че се е случило така. Обаче не вярвам другия вълнист и корелата да са го убили
Относно корелата ти - никога не я оставяй без пясък. В случая не я води на ветеринар. Изчакай и виж как ще се развият нещата.
Пиши какво е станало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2013, 11:11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз я заведох,защото не се оправяше.Там и биха една инжекция и и сложиха едно лекарство в устата.Дадоха ми го и ми казаха да го слагам 3-4 дни два пъти на ден.Вече ми е трети ден и корелата ми е много добре.Вече не е рядко нито няма зърна .Слагам последно довечера.А относно за вълнистото и в магазина ми казаха,че е било някое от тези .То е и логично как самичко ще си направи отвор в главата докато е в клетката. Мерси все пак..
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2013, 17:30:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано остане в добро здраве
За вълнистото - не знаех, че е имало дупка в главата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети