Свраки, керкенези и сойки!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Опасности : Други животни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2008, 10:08:16    Заглавие: Свраки, керкенези и сойки! Отговорете с цитат

Няма любител на птици, който да има външни волиери, и да не е пострадал от такива "гости". Казуса е доста интересен, споделете вашето мнение!  На  мен лично няколко пъти са  ми отмъквали  или осакатявали птици от клетката. Сега съм решил въпроса с двойна решетка на лицевата страна на волиерата, през която не могат да ги докопат!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2008, 10:08:16    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2008, 11:37:33    Заглавие: Отговорете с цитат

==============
II  -----------------  II
II  I                  I   II
II  I                  I   II
II  I                  I   II
II  I                  I   II
II  I__________ I   II
==============

Вътрешното е волиерата. Така ще се запазят най-добре. Това ли имаш предвид ?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Април 2008, 16:03:23    Заглавие: Волиера Отговорете с цитат

Аз сега си правя външна волиера - взел съм мрежа 12 х 24 мм - това не е ли достътъчно !

Пишете ми ако има други важни правила при изграждане на външна волиера !

Мойта искам да бъде за канарчета и други пойни птички, ако ми помогнете да си намеря!
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2008, 9:53:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Eмо, здравей! Имах в предвид ако ти е  открита  само лицевата страна на  волиерата  да дублираш мрежата  с разстояние  десетина сантиметра между двете.  И  въобще всичките ти  открити  страни, трябва да са с двойна мрежа и разстояние по между им!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2010, 15:45:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Предстои ми след около месец да изнеса птиците си на открития балкон и се сетих за тази тема.
Взела съм мерки за обезопасяване на клетките (допълнителна мрежа), но се зачудих дали освен чисто физическа заплаха, другите птици, които кацат на балкона могат да бъдат опасни и с евентуални болести, които разнасят?
При мен например има много гълъби, понякога и свраки, понякога синигерчета, дали има причина да се притеснявам?
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други животни Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети